2726
عنوان

لطفا کمکم کنین چه رفتاری با شوهرم داشته باشم

| مشاهده متن کامل بحث + 1890 بازدید | 117 پست

ببین چیزی نیست که بخواد حساس بشه ولی سعی کن تعامل کنی من شوهرم با مانتو جلوباز مشکل داره منم دیگ نمیتونم بپوشم سعی میکنم شیک و مناسب بگیرم چون نمیخوام سر اینجور مسائل اعصابم خورد بشه 

به خودت و زیباییت اهمیت بده وگرنه لابه لای زندگی از بین میری و هیچکس نمیفهمه ..............

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پونزده سال...دوسم داره ولی افسار زبونشو نداره من روی فحش بی احترامی به شددددددت حساسم درمونده شدم&nb ...

خب توهم قطعا دوستش داری ک پونزده سال بااین ک خط قرمزت بوده اما تحمل کردی اما خب وقتی همو دوست دارید قلقش رو دستت بیاد نذار دهنش رو باز کنه ک منجر ب بی ادبی شه بیشتر باهاش راه بیا تا دهنش باز نشه ک بی ادبی نکنه

اسی جان  به مادر شوهرتون نگید. قهر هم کرد بلاحره که آشتی میکنه بشین بهش بگو که من با این اخلاق قهر قهری بودنت مشکل دارم، و اون روز هم دوست داشتم مراسم فامیل بعد از مدتها میرم ظاهرم خوب باشه، باید به نطر منم احترام میذاشتی نمیشه چون نبودی آرایشگاه نرم مادرمم بود و ازین حرفا. ازش بخواه سر هر چیزی قهر نکنه یا اگر فکر میکنی بگی بد تر میکنه، شمام کم محلی کن، نه اینکه غذا نذاری جلوش خونه رو نرسی، فقط به خودش کم محلی کن، قیافه و اخمم نکن

2728
ببخشید همسرتون از اول آنقدر حساس بودن ؟چون همسرم ب من خیلی حساسه اطرافیان میگن ب حرفش گوش بده تا یکم ...

بله منم از بس ناز رو کشیدم که درست میشه نشد همین ادا از اول تو سرشه , ولی بعد آشتی همیشه نازمو میکشه میگه همه چیز می تویی من رو تحمل میکنی و این حرفای قشنگ ولی دیگه خسته شدم نمیدونم چیکار کنم بفهمه منم صبرم اندازه داره

خب بعضی وقتام ب ی سری حرفا عمل کنید هیچی نمیشه،خودت ی آرایش خوشگل میکردی تموم میشد میرفت،البتهاگ عروسی نزدیک نبوده

وقتی میام نی نی سایت ی صلوات شمار دستم میگیرم و با نام و یاد خدا شروع میکنم ب صلوات فرستادن😁                
خب توهم قطعا دوستش داری ک پونزده سال بااین ک خط قرمزت بوده اما تحمل کردی اما خب وقتی همو دوست دارید ...

اره دوسش دارم منم مغرورم به شدت اهل جواب دادن نیستم چون ی دختر نه ساله دارم دلم نمیخواد از مادرش حرفای بد بشنوه ولی چی بگم اونم لجبازه منم به شدددت مغرور حساس و زودرنج دست خودم نیس تا اخم میکنه منم میرم قیافه اونم میگه چته مبگم هیچی بعد همبنجوری الکی دعوامون میشه کشدار میشه ولی کلا مشکلم بددهنیش هس ولی قلقش همینه که ی سره بخندمو جلوش بچرخمو نازش بدم اونم کیف کنه ولی منم ادمم گاهی بی حوصله ام یا چون تودارم هیچ وقت نگفتم دوسش دارم اینا اذیتش میکنه ولی هزاربار گفتم من شخصیتم همینه ولی تو فحش دادنت دست خودته خودت میتونی رعایت کنی نمیکنی 

یک ساعت عشق صد جهان بیش ارزد

صد جان به فدای عاشقی بادای جان 

دوستان میشه خواهش کنم ازتون برا سلامتی و شفای بابام که مریضه بشدت دعا کنید  سرطان کلیه داشت الان زده به بقیه اعضا بدنش دکتراجوابش کردن خواهشا دعاش کنید درد امونشو بریده داره ازدرد پتو رو چنگ میزنهو آروم گریه میکنه و جلو خواهر کوچیکم که خودش مبتلا به ام اس پیشرونده اس ذره ذره  آب میشه  خدایا خودت رحم کن خواهرم همش ۲۰ سالشه و مجرد نزار بی پشت و پناه بشه خواهش میکنم ازتون هرکی پست منو دیداز ته دل دعا کنه برابهتر شدنشان اخه من کسی روبجز اینها ندارم تو این دنیا   😔😔😔😔😔😔😔 دوستان بابام واسه همیشه رفت  چقدر دعا کردم شفا بگیره 😭حالا ازتون میخام دعا کنید خواهر کوچیکه مریضم خیلی بیتابی میکنه آروم بگیره 
نمیگفتی رفتی ارایشگاه....میگفتی خودم ارایش کردم....بیکاری همه چیو راست میگید

خب اینم دروغ بگه، فردا شوهرشم دروغ میگه بهش، قشنگ نیست بنظرم باید بگه من دوست داشتم ظاهرم خوب باشه تو جمع فامیل حالا بعد چند وقت یه عروسی بوده ، همسر باید احترام بزاره به خواسته آدم بعدم اولش نگفته برو یا نرو اینش بده

کم کم عادت میکنه ولش کن شوهرم من اول خیلی از این اداها در میورد من کار خودمو میکردم عادت کرده دیگه ک ...

شاید ب من ربطی نداشته باشه ولی اون عادت نکرده،ب این نتیجه رسیده حرفش واستون مهم نیست دیگ خودشو خسته نمیکنه ،این مسئله هم می‌تونه تبعات زیادی داشته باشه سعی کنید با همدیگ مسائل رو حل کنید ن با بی اعتنایی ب حرف هم

وقتی میام نی نی سایت ی صلوات شمار دستم میگیرم و با نام و یاد خدا شروع میکنم ب صلوات فرستادن😁                
خب اینم دروغ بگه، فردا شوهرشم دروغ میگه بهش، قشنگ نیست بنظرم باید بگه من دوست داشتم ظاهرم خوب باشه ت ...

نمیتونم دروغ بگم و اینکه اگه بگه نکن کاری رو نمیکنم چون حوصله جرو بحث و دعوا رو ندارم , اینم قبل رفتن گفتم بهش دارم میرم گفت اکی

همین تعداد رو ک گفتم بخون تماس میگیره شخص مورد نظرت 

😝😂😂😂😝الله اکبر از این همه ....

2706