2733
2734

از کشیدن بخیه ها خیلی میترسم و اینکه به نظرتون بعد برداشتن گچ تغییر رو میشه دید یا نه ورم داره فعلا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخیه کشیدنی یکم درد داری و قابل تحمله ولی اگه پمادهاتو خوب زده باشی درد نداره نزار جای بخیه خشک باشه خیلی اذیت میشی

گچم که اصلا متوجه نمیشی فقط قبلش باید بری حموم

"همیشه عشق باشد...همیشه برکت"پرواز650🧡
2728
2738
منم دوهفته پیش گچمو برداشتم بخیه کشیدن درد داره باید تحمل کنی برداشتن گچم درد داره ولی درحد دوثانیه ...

بخیه کلا چقدر تایم میبره تا تموم شه ؟بیتیت گوشتی بود.تغییرش رو دوس داشتی یا هنوز مشخص نیس

بخیه کشیدنی یکم درد داری و قابل تحمله ولی اگه پمادهاتو خوب زده باشی درد نداره نزار جای بخیه خشک باشه ...

من تامپون رو خارج کرد دکتر بعدش یه قطره داد ک فقط ۳ روز ریختم هر ۸ ساعت دو قطره.بعدش دیگه نه پماد نه قطره نه شست و شو هیچکدومو نگفت که انجام بدم الانم بینیم پر از خون خشک شدس ولی گفت دستگاری نکن

بخیه کلا چقدر تایم میبره تا تموم شه ؟بیتیت گوشتی بود.تغییرش رو دوس داشتی یا هنوز مشخص نیس

بخیه درحد یک دقیقه ولی خیلی درد داشتم بستگی به پوست داره.نه اصلا مدلشو دوست ندارم نوکش خیلی پهنه ۳۰تومنم هزینه کردم کاش ورم باشه

من تامپون رو خارج کرد دکتر بعدش یه قطره داد ک فقط ۳ روز ریختم هر ۸ ساعت دو قطره.بعدش دیگه نه پماد نه ...

از وقتی تامپون کشیدی باید با سرم شستشو میدادی برای بخیه ات باید تتراسایکلین میداد کلا باید جای بخیه ات چرب باشه خشک باشه خیلیییییی اذیت میشیا

"همیشه عشق باشد...همیشه برکت"پرواز650🧡
2706