2726

دعا کن منم باردار شم و سقط نکنم

آمین شود هر آنچه می پنداری....الهی که خدا به همه اونایی که نی نی میخوان، نی نی سالم و صالح بده. خدای مهربانم نی نی منم سالم بهم برسون. خدای خوبم من غیر از تو کسی ندارم. نا امیدم نکن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم هفته ۳۱ پایین شکمم گاهی درد میکنه ب نظرم سنگین شدیم برا اونه

خدا جونم شکرت ب خاطر همسر مهربان و فرزندی ک نصیبم کردی.خدا حفظتون کنه برام و فندقمونم ب سلامتی ب دنیا بیاد ان شاالله😘😍❤🤰۱۷/۳/۱۴۰۰بی بی چکم مثبت شد  در تاریخ۱۰بهمن نی نی خوشملم ب دنیا اومد.انشاالله که عاقبت بخیر بشی دختر نازم من و بابایی همه تلاشمونو برای خوشبختیت انجام میدیم.دوستت داریم❤💋🤩👨‍👩‍👧
2728

من تو ۹ هستم در  از زیر شکمم میزنه به استخوونای لگنم 

گرفتگی رگ پام لگن درد کمر درد تنگی نفس دارم

من خدا را در قمقمه ای آب یافتم .در عطر کوچه باغ های کودکی؛در خلوص بعضی کتابها؛حتی نزد بی دینان؛اما تقریبا هیچ گاه وی را نزد کسانی که کارشان سخن گفتن از اوست .نیافته ام .....

من هفته ۳۱ هستم، از دیروز تا حالا بچم همش خودشو تو پهلوی چپم سفت میکنه و تا کلی وقت تکون نمیخوره نمیدونم چرا

🍃❤معجزه ها وجود دارن من به معجزه ایمان دارم❤              آرام باش...آنجا که دگر راهی نیست،خدا راه می‌گشاید ❤          اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ
سلام سحر جون من خانم بااراده هستم این کاربریه جدیدمه  انقباض تمرینی یعنی چی ؟؟۷

سلام عزییییزم به هفته ۳۰ رسیدی مبارکت باشه😍😍😍 یعنی بدن برای زایمان تمرین میکنه برای من از هفته ۳۵ شروع شد اصلا خطرناک نیست ولی اگه لکه دیدی یا متوجه شدی این انقباضها منظمه به دکترت بگو

بله عزیزم طبیعیه نگران نباش منم دقیقا همین درد پهلو رو داشتم به خاطر بزرگتر شدن جنین هست الان هفته ۳ ...

اخه من همزمان با این درد از دیشب حرکات جنین هم خیلی دردناک شده و ضربات سنگین شدن یعنی طبیعیه ؟؟

اخه من همزمان با این درد از دیشب حرکات جنین هم خیلی دردناک شده و ضربات سنگین شدن یعنی طبیعیه ؟؟

بله خانمی معلومه که طبیعیه خداروشکر که حرکاتش رو به خوبی حس میکنی . کلا بارداری هر روزش با یه چالش جدید سر و کار داری فقط نباید استرس داشته باشی و با آرامش سپری کنی . 

2706