2733
2739
عنوان

اقدامیا با تجربه ها بیاین لطفا

442 بازدید | 91 پست

سلام خوبید میگم بچه ها من شب دوم پاکیم به صورت یک شب درمیون اقدام داشتم الان پنج روزه از اقدام هام میگزره سه بار اقدام داشتم فقط اصلا به هیچیز هم فکر نمیکنم زیاد تو فکرش نمیرم ولی ی تاپیکم چنروز پیش زدم من شب اول اقدامم دلدرد و کمر درد گرفتم مثل موقعی که پری میشم و روز بعدش تخمدان سمت راستم هم تیر میکشید گفتن طبیعیه دیگه هیچی تا امروز ظهر ماهی سرخ کردم اومدم خوردم یکم که یهووو دلم بدجوری هم زد یجوری شدم البته من عاشق ماهیم و همیشه میخورم بعدشم دراز کشیدم دوباره تخمدان سمت راستم کلییی تیر کشید و انگار تو دلم دارن رخت میشورن اصلا یجوریم اومدم نتمو خاموش کردم بخوابم انقد دلم هم زد نتونستم و اومدم تاپیک بزنم ببینم جریان چیه کسی مثل من بوده جریان چیه تورو خدا؟

کـه دانـد بجـز ذات پـروردگـار...کـه فـردا چـه بازی کند روزگـار
اینا تو اقدام طبیعی عزیزم. اگه یه روز عقب انداختی بی بی چک استفاده کن

ن الان ماه اوله اقدامم سه بار اقدام داشتم پنج روز از اقدامم گزشته ...عزیزم احتمال داره ..بارداری داره رخ میده 😔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ن الان ماه اوله اقدامم سه بار اقدام داشتم پنج روز از اقدامم گزشته ...عزیزم احتمال داره ..بارداری دار ...

خب گذشته که بی بی چک بزن آره احتمال داره😊

یه صلوات بفرستیم به نیت کسانی که بچه میخوان🙏
2728
از اقدامت گذشته؟ ار موعد پریودت که نگذشته صبر کن اگه عقب انداختی تست بده

ببین عزیزم فکر کنم متوجه نشدی من این ماه اوله که اقدام کردم چهارشنبه و پنجشنبه با دیشب اقدام داشتم فقط ولی دلم شوور میزنه وییی اصلا یجوریم تخمدانمم تیر میکشه ولی ول میکنه ولی از ظهر که ماهی خوردم دلم هم میزنه هنوز 😥

2738
😅 خب پس هنوز تخمک تو لوهاست درد داره طبیعیه نگران نباش😉صبر کن

واای یا خدا برام دعا کن عزیزم😘

ببین عزیزم فکر کنم متوجه نشدی من این ماه اوله که اقدام کردم چهارشنبه و پنجشنبه با دیشب اقدام داشتم ف ...

گلم بارداری این نیست که سه روز بعداینکه گرفت شما حالت تحوع داشته باشی که ولی صبور باش 

گلم بارداری این نیست که سه روز بعداینکه گرفت شما حالت تحوع داشته باشی که ولی صبور باش 

اره میدونم اصلا زوده ولی گفتم ببیتم چرا این حالتی شدم اولین باره با خوردن ماهی ایطور شدم صبی تخم مرغ خوردم راحت هیچیم نبود

اونا تلقین بهر حال بهش فکر میکنی واسه همین حالت تهوع بهت دست میده 

نمیدونم والا اولین باره با خوردن ماهی ایطور شدم من عاشق ماهیم صبیم تخم مرغ خوردم خوب بودم

2706