2733
2734
عنوان

پسرم

223 بازدید | 26 پست

خانوما پسری دارم که ۷ سالش هست و کلاس اوله 

تکالیفش رو انجام نمیده 

چجوری باید باهاش برخورد کنم؟ 

نمیخوام دعواش کنم یا کتکش بزنم 

از نظر شما چجوری باهاش رفتار کنم که بنویسه

مشقاشو تبدیل به بازی کن 

از حال خوبی برخوردارم که به‌ شدت بوی رد دادن میده🖤  خدا تصمیم گرفت منو بکشه برا همین زنده نگه ام داشت! امیدوارم بفهمی چی میگم ولی نفهمی.🙄🕯🫀   https://harfeto.timefriend.net/16412274116285  ‌‌‌‌‌‌‌              نه قضاوت کن، نه قضاوت قضاوت!        حالا زیادم خل نیستم😂 منظورم از این جمله اینه که نه کسی رو قضاوت کن نه خیلی حرف دیگران برات مهم باشه، اونقدر که همش از قضاوت شدن بترسی و مدام بگی قضاوتم نکنید، یا هر چرت و پرتی رو بشنوی و بگی نه من قضاوت نمیکنم، هر چیزی حدی داره🥲                  من میدونم گاهی نباید وقتی دارم به دردودل های کسی گوش میکنم بهش بگم: ۱: من یا خیلیای دیگه از تو بدبخت تریم اینکه چیزی نیست.! چون پیش اومده این حرف رو شنیدم و ناراحت شدم و به این درک رسیدم که شاید یه چیزی برا کسی درد باشه ولی برای کسی دیگه هیچ! و توان و تحمل ادما با هم فرق داره. فکر نمیکردم فقط به مورد ۱ ختم شه ولی متاسفانه چیز دیگه الان تو ذهنم نیست😐💔خلاصه که سعی میکنم حرفتو گوش بدم بدون اینکه ناراحت ترت کنم.   و اینکه اگه تنبلی و بدون برنامه و از خودت شاکی، شاید بتونم کمکت کنم💕   من میدونم اون دنیا خدا هممون رو یه جا نگه میداره میگه خبببب این قسمت مخصوص قضاوت ها توهین ها و تهمت ها و دل شکستن هاییه که تو نی نی سایت داشتین😁😝😂من شوخی گفتم ولی تو عاقل باش و جدی بگیر☺  لطفا با شعار امر به معروف و نهی از منکر، افسار پاره نکنید. خودتونم میدونید شماهاا یه مشت مذهبی نمای عقده اید و مذهبی های واقعی مثل آدم نصیحت میکنن نه مثل شما. آیا میدانید با هر تاپیکی که برا حجاب میزنید هزاران نفر رو به سمت حجاب هدایت میکنید و محجبه میشن؟😅 آخه چقدر شما پاکدامن و مطهر و نجیبید چقدررررر🤣🤣🤣اصلا هم عقده ای نیستید و دعوا دوست ندارید☺😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
 مشقاشو تبدیل به بازی کن 

بخش کردن کلماتی مثل تنور ، دوستان ، آسمان اصلا انجام نمیده 

دفترش رو خط خطی میکنه

دفترش رو نقاشی میکنم یا براش جدول های رنگی رنگی میکشم ولی بازم برگه رو پاره میکنه 

تشویقش کن بگو بنویس برات هدیه میدم 

بهش میگم مشقاتو بنویس برو ماشین بازی کن یا فیلم و کارتون ببین 

ولی میگه من برام مهم نیست مشقام 

تو همین ۳ ماه شروع سال تحصیلی ۴ کیلو وزن کم کردم 

2738
از سرگرمی و بازی محرومش کن

برای تبلتش رمز گذاشتم

جیغ میکشه ما هم تو آپارتمان زندگی میکنیم آبروم رفته 

منم مجبور میشم براش رمز رو باز کنم 

میریم بیرون وسط خیابون میشینه جیغ میکشه تا براش ماشین و خوراکی بخرم 

برای تبلتش رمز گذاشتم جیغ میکشه ما هم تو آپارتمان زندگی میکنیم آبروم رفته  منم مجبور میشم برا ...

به خدا دوبار جلوش وایسی و مقاومت کنی مجبوره به حرفت گوش بده

اصلا در مقابل این کاراش تسلیم نشو

بعدها دچار مشکل میشی

بهش میگم مشقاتو بنویس برو ماشین بازی کن یا فیلم و کارتون ببین  ولی میگه من برام مهم نیست مشقام ...

من دخترم اینجوری بود   گرفتم کتابشو انداختم حیاط  بش، گفتم بش دست نزن  بذار   تو حیاط بمونه   خودش  گریه کرد گفت آخرین بارمه دیگه مشق مینویسم بمن قول داد که الان همش. خودش مینویسه راحت شدم 

محمدم  زیر خاکی ومن   بیقرار توام پسر گلم فدات شم   
به خدا دوبار جلوش وایسی و مقاومت کنی مجبوره به حرفت گوش بده اصلا در مقابل این کاراش تسلیم نشو بعده ...

هفته پیش رفته بودیم خونه مادرم 

اونجا شروع کرده جیغ کشیدن و اذیت کردن

مدیر ساختمون هم اومده طبقه ما شروع کرده جیغ و داد که بچتون خیلی بی تربیته ما آرامش میخایم

منم پسرم رو کتک زدم آبروم رفت الان از اون روز دیگه تکلیف انجام نمیده درس هم نمیخونه 

آرزوی مرگم رو از خدا دارم

هفته پیش رفته بودیم خونه مادرم  اونجا شروع کرده جیغ کشیدن و اذیت کردن مدیر ساختمون هم اومده ط ...

توام از بازی محرومش کن

بچه های این دوره زمونه، یه کم بهشون رو بدی ببخشید سوارت میشن

فقط مقاومت کن

ناراحت حرف همسایه و... هم نباش چون میگذره

مهم فرزندته که لوس بار نیاد

اونم پسر که باید قوی و غیر لوس بار بیاد

من دخترم اینجوری بود   گرفتم کتابشو انداختم حیاط  بش، گفتم بش دست نزن  بذار  ...

من هم کتابای پسرم رو پرت میکنم گوشه خونه میگم ولش کن اصلا درس نخونه 

میگه اشکال نداره من الان راحت میتونم بازی کنم اصلا درس رو دوست ندارم من به زور میرم مدرسه 

به همه دوستاش و معلما هم گفته من از مدرسه متنفرم 

همیشه هم نمره انضباط قابل قبول میگیره 

2706