2230
2217
عنوان

کی انگلیسیش بهتر هست؟ انگلیسی تایپ کنید تا معلوم بشه 😅

| مشاهده متن کامل بحث + 437 بازدید | 65 پست

Hi. I am a black board.  what's your name?  

لطفا یه صلوات برای سلامتی پدرومادرم میفرستین❤🌹  ❤💙💚💛💜عضو گروه نابغه های زمینی💜💛💚💙❤ /روزای خوب منتظرتن،برای رسیدن بهشون تلاش کن/ شهروند جزیره نامکاندا/ تو رویایی که نمی تونه حقیقت داشته باشه... گلی رو کاشتم که نمی تونه شکوفه بده (FakeLove)| من هنوزم تو دنیای کودکیم زندگی میکنم... دنیای پر از رنگای پاستلی با بوی وانیل و طعم شیرین و لطیف خامه| من چندتا شخصیت دارم هانای مقتدر و عاقل، آنی لوس و لجباز، ماهی پرانرژی و شاد... اگه نظراتم با هم تناقض داشت زیاد متعجب نشو ○~●                         

تو رو خدا آرزوهای خودتون رو به بچه‌ها تحمیل نکنید. همه قرار نیست مهندس و دکتر بشن.

من بچه‌ام رو توی کلاس‌های مهارتی مثل داستان نویسی، تئاتر اونم با لیلی رشیدی و حتی دایناسورشناسی فرستادم تا همه چیز رو تجربه کنه و علاقه خودش رو پیدا کنه.

کلاساشون خیلی باحال و جالبه و تنها کلاسیه که پسرم خودش با علاقه شرکت میکنه.

اینم لینک دوره هاشون اگه خواستی یه نگاهی بهشون بنداز.

2233
اسکیزوفرنی داری ؟ صداها اذیتت  نمیکنه ؟

اذیت می کرد، می کنه و اذیت خواهد کرد ولی صداها یکسره نیستن و هم بی محلی میکنم 

من اسکیزوفرنی دارم. خطرناک نیستم. هیولا و قاتل بالقوه نیستم. اختلالم همه ی من نیست. فقط قسمتی از منه. ( دوستان گرامی، به جااااان خودم فیلم "ذهن زیبا" رو دیدم. اینقدر اینو پیشنهاد نکنید!!!!)
2050

تو این تاپیک حس آمریکارو دارم که هیچ غلطی نمیتونه بکنه 😂

فقط 12 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
صلوات خاصه امام زمان (عج):  اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى وَلِيِّكَ وَ ابْنِ أَوْلِيَائِكَ الَّذِينَ فَرَضْتَ طَاعَتَهُمْ وَ أَوْجَبْتَ حَقَّهُمْ وَ أَذْهَبْتَ عَنْهُمُ الرِّجْسَ وَ طَهَّرْتَهُمْ تَطْهِيراً
nice to meet you window    

!!Nice to meet you too 😂 

من اسکیزوفرنی دارم. خطرناک نیستم. هیولا و قاتل بالقوه نیستم. اختلالم همه ی من نیست. فقط قسمتی از منه. ( دوستان گرامی، به جااااان خودم فیلم "ذهن زیبا" رو دیدم. اینقدر اینو پیشنهاد نکنید!!!!)
گوگل  هست قشنگ ترجمه میکنه 😁😁😁😁 الان همه تو تاپیک استاد زبانن ولی تو مدرسه زبان و تجدید شد ...

نه واقعا من سه سال دیگه دیپلم زبان میگیرم 

یه لحظه ای وجود داره که می تونیم زمین رو نجات بدیم و به جای بهتری تبدیلش کنیم و اون لحظه الان هست آب حیات زندگی ، طرفدار محیط زیست
تو این تاپیک حس آمریکارو دارم که هیچ غلطی نمیتونه بکنه 😂

🤣🤣Oh my God

یه لحظه ای وجود داره که می تونیم زمین رو نجات بدیم و به جای بهتری تبدیلش کنیم و اون لحظه الان هست آب حیات زندگی ، طرفدار محیط زیست
2051