2297
2330

خب حوصلم سر رفته 🤣

Hi guys 

How old are you? 

Ummmm. and What do you do now? 

یه لحظه ای وجود داره که می تونیم زمین رو نجات بدیم و به جای بهتری تبدیلش کنیم و اون لحظه الان هست آب حیات زندگی ، طرفدار محیط زیست

فکر می کردم حداقل دو نفر انگلیسی بلدم🤔🤐

یه لحظه ای وجود داره که می تونیم زمین رو نجات بدیم و به جای بهتری تبدیلش کنیم و اون لحظه الان هست آب حیات زندگی ، طرفدار محیط زیست

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

Hello😁

❣مخالف نظر من به هیچ عنوان ریپ نزن حوصله بحث ندارم تچکر❣                                                        شنیدم دعای نی نی سایتی ها خیلی میگیره میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستی😉😙   هزار تا حرفِ قشنگ بلدم بزنم كه دست يه نفرو از باتلاق بگيره بكشه بيرون اما خودم تو همون باتلاق در حال غرق شدنم ، هزار راه بلدم كه حال كسی رو خوب كنه اما حال ِخودم انگار سر جاش نيست ، انگار تو هر جمعی ميتونم با همه بجوشم اما تنهای تنهای تنها باشم ، انگار غريق نجاتيم كه تو دريا غرق ميشه، اينا ترسناكه! اينا زورم نرسيدنه ، مشكل من دنيا و اتفاقات مزخرفش نيستن ، مشكل من خودمم كه زورم به خودم نميرسه ، اعتمادی كه از خودم به بقيه نشون دادم ، خودم به خودم ندارم! انگار همه جوابا رو بلدم اما همه رو غلط مينويسم، انگار كه آدرس درست رو ميدونم اما از كوچه اشتباه ميرم ، به بن بست ميرم! ميرم كه ته خيابون گریه‌م بگيره، شاكی باشم، انگار همه چشمه ها برای خودم خشكيده و راهی برای رفع اين تشنگی نميشناسم! انگار اتفاق ِ خوبی ميتونم باشم، اما نه برای خودم نه برای زندگی خودم!                 نمی دونم چی شد که اینو به امضام اضافه کردم 🙃💔                         ᅟ😘خدایا شکرت😘
2051
2336

???Yes i am a window and you

من اسکیزوفرنی دارم. خطرناک نیستم. هیولا و قاتل بالقوه نیستم. اختلالم همه ی من نیست. فقط قسمتی از منه. ( دوستان گرامی، به جااااان خودم فیلم "ذهن زیبا" رو دیدم. اینقدر اینو پیشنهاد نکنید!!!!)

Hello

Goodbye✋

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه سلامتی عشقم ی دونه صلوات بفرستی؟دکترا جوابش کردن شاید بادعاهای شما معجزه شد😔 😞  خـــــدایا از تو معجزه میخواهم معجزه ای بزرگ در حد خدا بودنت معجزه ای که اشـــک شوقم را جاری کند     هرجای دنیایی دلم اون جاست  من کعبمو دور تو میسازم    من پشت کردم ب همه دنیا تا رو به تو سجاده بندارم گاهی پرستیدن عبادت نیست با اینکه سر رو مهر میذاری گاهی برای دیدن عشقت باید سر از رو مهر برداری❤🌹