2726
عنوان

باردارها بیاین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 227 بازدید | 50 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مادر بزرگم امروز منو دید گفت چته صورتت زرده شکمت پایین اومده انگار  میخوای زایمان کنی بش، گفتم ...

بدبختی من شکمم بالا بود اصلا ربطی نداره منم واسه زایمان اول بچم بالا بود یهو کیسه ابم پاره شد زایمان کردم 

از همه بدتر درد لگنه وای که مردممم میگم چرا زایمان زودرس داشتی؟ منم نی نی م قراره ۳۷ هفته به دنیا ...

نمیدونم یهو کیسه آبم پاره شد 

الانم که زایمان زودرس مد شده انگار همه اطرافیانم تو هفته 36 زایمان کردن

2728
بدبختی من شکمم بالا بود اصلا ربطی نداره منم واسه زایمان اول بچم بالا بود یهو کیسه ابم پاره شد زایمان ...

نمیدونم دیگه. خدا کریمه

محمدم  زیر خاکی ومن   بیقرار توام پسر گلم فدات شم   
نمیدونم یهو کیسه آبم پاره شد  الانم که زایمان زودرس مد شده انگار همه اطرافیانم تو هفته 36 زایم ...

اها تو پاره شد دلیل مشخص داشتی

من میگن رحم شرایطش مناسب نیست بچه خوب توش رشد نمیکنه در بیاریم بهتره براش

بنظرت تو دستگاه میره؟

🖤بابا جونم روحت شاد😞 الهم صلی الله محمد و آل محمد🖤•فقیر،به دنبالِ شادی ثروتمند.ثروتمند،به دنبال سادگی زندگی فقیر است.کودک،به دنبال آزادی بزرگتر.بزرگتر،به دنبال سادگی کودک.آنان که رفته اند،در آرزوي بازگشت.آنان که مانده اند،در آرزوی رفتن.خدایا...کدامین پل در کجای دنیا شکسته استکه هیچ کس به مقصدش نمیرسد؟♥️⃟   𝕎ℍ𝔼ℝ𝔼 𝔼𝕍𝔼ℝ 𝕐𝕆𝕌 𝔸ℝ𝔼 𝕄𝕐 ℍ𝔼𝔸ℝ𝕋 𝕀𝕊  هرجا باشی قلبم اونجاست . .! ❥ 
2706