2733
2734
عنوان

شوهری که "خانواده کم جمعیت" داره

| مشاهده متن کامل بحث + 1429 بازدید | 97 پست

ربطی نداره

بستگی به شخصیت طرف داره ک اهل دخالت و اینا نباشه

ولی چقدر عروسا پرو شدن

یکی میگه پدر مادر نداشته باشه خوبه یکی میگه خواهر برادر نداشته باشه خوبه

یه دفعه بگید طرف از زیر بته عمل اومده باشه دیگه بی کس و کار

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                           اباعبدالله الحسین علیه‌السلام                                                                         فقط ظهور امام زمانم
خواهرشوهر نداشته باشی حله

مشکل خواهر شوهر چیه...... 

خودم خواهر شوهر ندارم 

زن داداشم داره ولی من سال تا سال هم خونش نمیرم 

برای خودش تو قصرش داره پادشاهی میکنه!...... 

کاری به کارش ندارم. من سکوت مطلقم. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عشقم حالا من میگم فقط پدر داشته باشه...😂

آخ همسری که فقط پدر داشته باشه گلی است از گلهای بهشت حالا اگه اون رو هم نداشته باشه که دیگه چه بهتر 

قد ۱۶۷   وزن الان ۸۸                                           وزن هدفم  ۷۰ وزن هدف اولم ۸۰                            این دفعه به هدفم می رسم
2731
من دوس دارم خانواده شوهرم کم جمعیت باشن همتون بگین الهی امین

الهی آمین ولی نظر خودم داره برمیگرده😂چون کم جمعیتم مشکلاتش زیاده...وابستگیو ...مسئولیتو...زوم کردن مادرشوهر رو بچش

مشکل خواهر شوهر چیه......  خودم خواهر شوهر ندارم  زن داداشم داره ولی من سال تا سال هم خو ...

منم خواهر شوهرم و عروسا ما رو خیلی دوست دارن ، موقع زایمان همه میگفتن تو خواهرش هستی ، 

و من خودم خواهر شوهر ندارم و خیلی دوست داشتم که منم داشته باشم 

2738
از نظر من یتیم باشه خوبه و هیچکسیو نداشته باشه قسمت من که نشد الهی قسمت شما بشه

آخ گل گفتی منم همینو میگم کلا 😂منظورم از اول همین بود😂😂😂😂باور کن

بدون شوخی ...اونایی که تو دل ماجرا باشن احساساتشون متفاوته..

نه بابا الان من ۴تا جاری و ۲تا خواهرشوهر دارم. هرکس انقدر درگیر کار و زندگی خودشه که فقط تو مهمانی ...

عالیه  خیلی خوبه که همتون تحصیل کرده اید 

دلم خواست اینطوری 

خانواده شوهرم فقط من و شوهرم درس خوندیم بقیه همه خاله زنک و حسودن 

تازه گی ها یک جاری اومده جدید.  معلمه.  اینقدر خوبه. 

خیلی طرز فکرش با بقیه جاریهام فرق داره... 

ربطی نداره بستگی به شخصیت طرف داره ک اهل دخالت و اینا نباشه ولی چقدر عروسا پرو شدن یکی میگه پدر م ...

خب اصلا این تبادل نظر موضوعش همینه ...که کسیو نداشته باشه تقریبا خیلی محدود

مشکل خواهر شوهر چیه......  خودم خواهر شوهر ندارم  زن داداشم داره ولی من سال تا سال هم خو ...

از این لحن حرف زدنت معلومه خدایی🙄

سلامتی اون ک وقتی تو بغلم میگیرمش همه ی وجودم میلرزه…نه از ترس یا از لذت،نه!!!!!!!!واسه وحشت از فردای بدون اون…!!
ربطی نداره بستگی به شخصیت طرف داره ک اهل دخالت و اینا نباشه ولی چقدر عروسا پرو شدن یکی میگه پدر م ...

شاید اذیت شدن اینطوری میگن 

اذیتشون کردن 

هیچی به اندازه تیکه انداختن و کنایه زدن عروس ها را اذیت نمیکنه 

عالیه  خیلی خوبه که همتون تحصیل کرده اید  دلم خواست اینطوری  خانواده شوهرم فقط من و ...

ممنونم❤

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2706