2726
عنوان

شوهری که "خانواده کم جمعیت" داره

1429 بازدید | 97 پست

به نظرتون چون شما رو فقط داره بیشتر مواظب رفتار و کاراش نیست که از دستتون نده؟

خودم کم جمعیت بودن خانواده همسرو بیشتر ترجیح میدم چون هم سوء تفاهمات کمتره و هم """"دخالتها""""

(((در کل آرامش بیشتری داره اون زندگی به نظرم))).

نظرتون چیه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اره بخدا

کم جمعیت بودن هزار برابر بهتر از پر جعیته 

میری خونه باباش همش بچه هست ک از درو دیوار میپاچه بیرون

سرسااام اووررره 

ایش

من خانه ام را پر از رنگ میکنم...پر از عطر زندگی...نان گرم میکنم ...گل میخرم و شعر مینویسم...و باور دارم کلام فروغ را که زندگی یعنی همین بهانه های کوچک خوشبختی .... .

مزایا و معایب خودش رو داره 

چون پدر و مادر بچه های کمتری دارن ممکن مسئولیت های بیشتری رو دوش بچه ها باشه 

اگه تعداد خواهر و برادر بیشتر باشه معمولا تقسیم میشه

بالاخره فهمیدیم که چرا ایران اسم زنانه است 🥰  خب دیگه از این به بعد ایران رو با زنانش بشناسید نه با فرش و زعفران و برنج😂   اینکه از زمان کوروش کبیر مردای ایرانی غیرتمندترین مردای دنیا هستن خوب بهمون ثابت شد،مردا و پسرامون تو جای جدی،مکان مناسب و شرایط سخت غیورترینن!💪👌                                   وطنم ایران خانوم من برای ساختنت جونم رو در راهت میدم❤️

ربط نداره

دوست خودم همسرش تک پسره تا امار شب خوابیدنشم دارن

خودم ولی عروس خانواده پر جمعیتی هستم هیچ خبری از هم نداریم

مجلسی جایی همو میبینیم.

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2706