2137
2217
عنوان

شوهری که "خانواده کم جمعیت" داره

991 بازدید | 97 پست

به نظرتون چون شما رو فقط داره بیشتر مواظب رفتار و کاراش نیست که از دستتون نده؟

خودم کم جمعیت بودن خانواده همسرو بیشتر ترجیح میدم چون هم سوء تفاهمات کمتره و هم """"دخالتها""""

(((در کل آرامش بیشتری داره اون زندگی به نظرم))).

نظرتون چیه؟

من همسرم تک فرزنده 

هم نکات منفی داره هم مثبت 

من مهشادم 🌙 اینجا با هیچکس سر دعوا ندارم ☺️❤️  و نمیخوام کسی رو عوض کنم یا بگم حتما عقاید من درسته. پس اگه عقایدم باب میلتون نیست برای دعوا بنده رو ریپلای نکنید 🌸تاپیک جامع عطر و ادکلن

ارائه کلیه خدمات دندانپزشکی برای کودکان و بزرگسالان با شرایط پرداخت ویژه. برای دریافت مشاوره درمانی رایگان کلیک کنید.

2215

نه به نظرم تاثیری نداره

ته دلتون آروم💖 ،بچه ها اموزش مجازی رنگ و انواع لایت و دوره ی ترکیب رنگ دارم براتون تو کانال تلگرام یه دوره ی بی نظیر با هزینه ی کم که هزینه ی هنگفت ارایشگاه برای همیشه تو جیبتون میمونه ، اگه میخواین ثبت نام کنین یا اگه سوال ارایشی پیرایشی دارین به تاپیکم بیاین ، تاپیک آلبالو و پاسخ به سوالات ارایشی پیرایشی

اره بخدا

کم جمعیت بودن هزار برابر بهتر از پر جعیته 

میری خونه باباش همش بچه هست ک از درو دیوار میپاچه بیرون

سرسااام اووررره 

ایش

من خانه ام را پر از رنگ میکنم...پر از عطر زندگی...نان گرم میکنم ...گل میخرم و شعر مینویسم...و باور دارم کلام فروغ را که زندگی یعنی همین بهانه های کوچک خوشبختی .... .
2050

مزایا و معایب خودش رو داره 

چون پدر و مادر بچه های کمتری دارن ممکن مسئولیت های بیشتری رو دوش بچه ها باشه 

اگه تعداد خواهر و برادر بیشتر باشه معمولا تقسیم میشه

اگه فکر می‌کنی سگ یک حیوون نجسه،اگه موافق کودک همسری هستی،اگه به دختر خانم های مجرد میگی ترشیده،اگه به خانم های شاغل میگی فرسوده و به خانم های خانه دار میگی بیکار،اگه فکر می‌کنی پسر زاییدن یعنی شاخ فیل شکستن اگه مهریه ی بالا رو نشونه افتخار می‌دونی اگه آدم بی نماز رو بی دین می‌دونی  و هزاران اگه دیگه لطفا نه ریپلای کن نه تو تاپیکم شرکت کن،بوس😊

ربط نداره

دوست خودم همسرش تک پسره تا امار شب خوابیدنشم دارن

خودم ولی عروس خانواده پر جمعیتی هستم هیچ خبری از هم نداریم

مجلسی جایی همو میبینیم.

درمانگرم اما در فضاي مجازي مشاوره نميدم و حضوري ميتونيد تشريف بياريد كلينيك....جايي لازم باشه بلد باشم نظر ميدم🌺..
میشه چندتا از اون نکات منفی رو بگی؟

مادر پدرش جز اون کسی رو ندارن واسه همین نمیتونه مهاجرت کنه و تنهاشون بذاره 

مادرش وابسته هست بهش 

من مهشادم 🌙 اینجا با هیچکس سر دعوا ندارم ☺️❤️  و نمیخوام کسی رو عوض کنم یا بگم حتما عقاید من درسته. پس اگه عقایدم باب میلتون نیست برای دعوا بنده رو ریپلای نکنید 🌸تاپیک جامع عطر و ادکلن

ربط نداره من عروس یک خانواده پر جمعیتم خواهرم تقریبا کم جمعیت والا من راحت ترم .اصلا کسی کار به کارم نداره گاهی فقط برای احوال پرسی به هم زنگ میزنیم 

گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود   گاهی نمیشود نمیشود که نمیشود    گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است    گاهی نگفته قرعه به نام تومیشود    گاهی گدای گدایی وبخت نیست    گاهی تمام شهر گدای تو میشود
ربط نداره دوست خودم همسرش تک پسره تا امار شب خوابیدنشم دارن خودم ولی عروس خانواده پر جمعیتی هستم ه ...

دقیقا مثل مایید

گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود   گاهی نمیشود نمیشود که نمیشود    گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است    گاهی نگفته قرعه به نام تومیشود    گاهی گدای گدایی وبخت نیست    گاهی تمام شهر گدای تو میشود
2051