2726

مثلا خونه رهن کردیم یا فلان چیز خریدیم یا داریم این کارو میکنیم زودتر از من خبر دارن نمیفهمم در صورتی که من به خانوادم حرفی نمیزنم ...و من حتی خبر ندارم مادر شوهرم خواهر شوهرم چیکار میکنن برامم مهم نیست ولی لزومی نداره راجب زندگی ما بدونن اخه...همین خواهر شوهرم باعث شد کلا از خانواده اش فاصله بگیرم بس که متلک انداخت 

به خودت و زیباییت اهمیت بده وگرنه لابه لای زندگی از بین میری و هیچکس نمیفهمه ..............

بیشتر مردا همینن

اعصاب خوردی فقط اونجا که یکی زنگ میزنه بهت ولی صداش نمیاد قطع میکنی و خودت زنگ‌ میزنی، میبینی که اونم به تو زنگ زده و اشغاله بعد یه کم منتظر میمونی که زنگ بزنه، ولی میفهمی اونم منتظره که تو زنگ بزنی صبرت تموم میشه و زنگ میزنی میبینی اونم صبرش تموم شده و زنگ زده و اشغاله 🙄🥴

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
شایدازش میپرسن

من از میپرسم هیچی نمیگه ولی جالبه خواهر مادرش خبر دارن از همه چی من نه

به خودت و زیباییت اهمیت بده وگرنه لابه لای زندگی از بین میری و هیچکس نمیفهمه ..............

رهن خونه که چیز سکرتی نیست.

شما انتخابته نگی

اون انتخابشه بگه

توی مراودات هم با خانودخ هانون دخالت نکنید

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
رهن خونه که چیز سکرتی نیست. شما انتخابته نگی اون انتخابشه بگه توی مراودات هم با خانودخ هانون دخال ...

بحث رهن نیست حتی چیزی هم میخواییم بخریم میدونن من گفتم لزومی نداره کسی بدونه اونم مادرش تا بشنوهه همه جا جار میزنه میگه

همه مردها همین خصلت و دارن.حالا رهن خونه که سکرت نیست بالاخره می فهمند.من فکر کنم مادرشوهر م آمار لب ...

من ریز کارام رو مادرشوهرم خبر داشت چی گفتم چیکار کردم همه... یه واوم جا ننداخته بود...

کاش تو بودی تو سرنوشتم،کاش فقط با خیالت طی نمیشد زندگی من،زیباترین روز برایم حتی یک روز زندگی با توست
توم دعوا داری با خانواده شوهر؟

از دعوا گذشته

از وقتی فهمیدم همه رازهای زندگیم دست مادرشه ؛زندگیم از هم پاشید

تنــــــــــــــها کسی که میتواند ما را به خاک سیاه بنشاند ... یک دوست بسیار قابل اعتماد است  
منم بدم میاد انقدر ...اتفاقا دیروز تاپیک زدم کاش ی دعا بود دهنشونو قفل میکردیم 🥺

جالبه من هیچی نمیدونم ازشون درز نکرده ولی از همه کار من اونا خبر دارن

2706