2726

دختر خالم خیلی درسش خوبه نفر اول مدرسشونه یکسال از من کوچیک تره تصور میکنم اگه من قبول نشم کنکورو و اون قبول شه خیلی حس بدیه 

دقیقا منم 

چون همش دختر خالمو تو سرم میزنن..حتی واسه رشتش ک اون رفت تجربی کلی بهم گفتن ک اون از تو بهتره و باهوش تره و این چیزا خیلی حس بدیه 

‏چند ملیون اسپرم فهمیدن چه خبره عقب کشیدن؛ منِ ک&خل فکر کردم برام ریدن شیرجه زدم     

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

تلاش کن موفق شی بعدا اون میشه خانم دکتر با یه دکتر هم ازدواج میکنه 

تو باید بری دانشگاه پیام نور یا آزاد  و نه کاری و نه هیچی 😈👿

برای  تعجیل در امر  فرج آقا امام زمان  صلوات 

من از دخترخالم درسم قویتر بود باهوشتر بودم قبول نشدم پشت موندم خیلیی خودشو گرفت برام یسال بعد قبول شدم و اون پشت مونده البته الان خیلی خوبیم باهم😌🧡

فقط کار خودتو بکن به هیچی فکر نکن

آره اولش حس بدیه.. هم خودت هم بقزه متاسفانه مقایسه میکنن........ ولی دیدم کسانی رو که سال اول قبول شدن و نهایت به جایی نرسیدن.. و کسانی که سال دوم قبول شدن و نهایت استخدام شدن.........پس سرنوشت هر کس یه جوره... خودت رو از اون جدا ببین......

این حسودی نیست 

تو از این حست استفاده کن برنامه بریز 

کل وقتتو‌بزار برای درس و ذهنتو اماده کن قول میدم که جواب میگیری چون اونایی که خیلی باهوشن زیاد تست زنیشون جالب نیس پس میتونی از این استفاده کنی

آدم اگه حس رقابت نداشته باشه که به هیچ جانمی رسه

بِحَقِّ الْحُسَیْن                                                            ‌‌                           اللّهمَّ عَجِّلْ لِوَلِیِّکَ.الْفَرَجْ                                                 🖤🖤🖤🖤                                                                       دعای من در              روضه ی                                                                       ابا عبدالله الحسین علیه السّلام                                                                   فقط ظهور امام زمانم