2733
2739

امروز تو کوچه یه دختر بچه ۴ساله با یه پسر بچه ۶ساله تقریبا این سن و سال بودن دیدم ازشون پرسیدم اسمتون چیه پسره گف ب توچه دختره گف گ نخور😐😂یعنی متاسفم برای طرز تربیت بعضیا ک میدنشون تحویل جامعه و رو بقیه هم تاثیر بد میزاره🤦‍♀️خدایی توقع نداشتم دختره تو اون سن اینجوری بخواد حرف بزنه😑😂

هرسوالی تو زمینه قنادی و کیک پزی داشتین میتونید از من بپرسید تا جایی که بتونم‌جواب میدم☺😁۰۱/۸/۱۵

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حوصله داریی اسموشنو میپرسی واسه خودنم پیش امده🤣🤣

مهربون میشه واسه سلامتی وظهورامام زمانت یدونه صلوات بفرستی 😍 ای که مرا خوانده ایی راه نشانم بده ❤   راستی :پرفایلم یکی از آروزهامه اگه دوست داشتی واسم دعا کن بهش برسم و کنکور سراسری فرهنگیان قبول بشم  دوست خوبم   خانم معلم آینده  👩‍🏫  قول میدم واسه دانش آموزهام ی معلم خوب و مهربون باشم❤
2731
نه بچه دوران قدیم که بچه جرعت نداشت حرف بزنه نه به الان که خانواده ها بیخیالن 

اره بخدا ب نظرم حیفن باید درست تربیت بشن

هرسوالی تو زمینه قنادی و کیک پزی داشتین میتونید از من بپرسید تا جایی که بتونم‌جواب میدم☺😁۰۱/۸/۱۵

نه بزار دختره همینجوری باشه گول گرگا رو نخوره😆

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤

آره واقعا، از بچه داری فقط سکسش رو بلدن،تازه افتخار هم میکنن به بی ادبی بچه هاشون 

اسی یکی یه سیلی میزدی زیر گوششون

بعدی منم، بعدی تویی و هیچکس براش اهمیت نخواهد داشت🤫🙂.     درخواست دوستی قبول نمیشه.        وقتی یه مرد سیاست به کار میبره میگن "باهوشه"،همون سیاست رو یه زن به کار ببره میگن "حیله گره"...                          وقتی یه مرد سر و صدا راه میندازه میگن"مرده دیگه" ولی یه زن  همون کار رو بکنه میگن "سلیطست"...      وقتی یه مرد رابطه برقرار میکنه میگن "زرنگه" ولیاگه یه زن رابطه داشته باشه میگن"هرزست"...                                                              
2738

من تو همین سن ها دیدم تو خیابون ب هم فحش کش دار میدادن

نیکمهرم تیر میاد خداوند ازمامادران شیر ب شیر بچه دار میپرسدجوانی ات در چ راهی صرف شد؟ج ما!درراه شیردرست کردن.پوشک عوض کردن.پی پی شستن!  خوب.گلدونه خانم مهرگان خانم هم دنیااومد.دست خانم دکتراحمدیان پوردردنکنه.خ زحمتشون دادیم.دخترداشتن حس بینظیریه.من ازاول عمرم تاحالا عاشق دختربودم وهستم امانمیدونم چرارادمهررو انگاربیشتردوست دارم خداروشکر ک خداجنسمون روجورکردومنولایق مادری دخترهم دونست.مهرگانم.عزیزدل مامان وبابا.خوش اومدی تودلم.منوباباوداداش رادمهرمنتظرتیم.بوس بوس من.انشاالله دامن همه منتظرازودسبزبشه.ازهمه کسایی ک برام دعاکردن سپاسگذارم.خواهرااگه میشه برام صلوات بفرستیدعددبارداریم پایینه.دعاکنیدخدابهم بچه دوم هم ببخشه دعاهای شمامعجزه اس.خداروشکر خدانورچشممون روصحیح وسالم دادبهمون.دعاکنید ببخشه بهمون پسرمون رو.واینکه سالم و صالح وخوش قدم وخوش روزی وعاقبت بخیر باشه.خدایادعای مادردر حق فرزند گیراس.توروبحق همین ماه رمضان کاری کن ک پسرم دستگیروچاره سازباشه برامردم.قدم توراه اصلاح امورمردم برداره.آمین امروز۱۸آذر۹۸سرصبحی ی لگد محکم زدی ب مامان(قربون مشت و لگدهات بشم.بعدش گفتم پسرمامان یکی دیگه ام بزنه مامان ببینه.یکی دیگه ام زدی ومامان ازرودلش احساس کرد ضربه ات رو.بازگفتم یکی دیگه ام بزن دیگه نزدی.بنظرتون رییس کیه؟مامان یانی نی؟  
حوصله داریی اسموشنو میپرسی واسه خودنم پیش امده🤣🤣

کلا بچه ها رو ب شدت دوس دارم و باهاشون ارتباط عاطفی زیاد برقرار میکنم برعکس اینا اکثرشون مهربونن سریع با ادم دوست میشن ولی اینا متاسفانه از جای دیگ اومده بودن انگار

تو هم حوصله داری😂

نه بزار دختره همینجوری باشه گول گرگا رو نخوره😆

گول نخوره ولی بی تربیتم نباشه مثل خیلی از دخترای دیگ

بعد من چند ماه پیش دخترمو بردم بیرون.یه آقای بیست و اندی ساله بهش گفت شما چقدر نازی، اسمت چیه

دخترم با عشوه پشت چشم نازک کرد،گفت فاطمه یاسم.از آشناییتون خوشبختم

انگشتر هم دستش کرده بود،هی دستشو جلو چشم مرده تکون میداد

من فوری کرک و پرمو از رو زمین جمع کردم و دستشو گرفتم و رفتیم خونه 😂

Bir gün tüm hayatın gelecek.Gözlerinin önünden geçer,Yani görülmeye değer bir şey yap
کلا بچه ها رو ب شدت دوس دارم و باهاشون ارتباط عاطفی زیاد برقرار میکنم برعکس اینا اکثرشون مهربونن سری ...

خخخ میدونم اخلاقت چطوره ‌ولی بچه های امروزیی‌اصلا نمیشه بهشون‌محبت کرد 

مهربون میشه واسه سلامتی وظهورامام زمانت یدونه صلوات بفرستی 😍 ای که مرا خوانده ایی راه نشانم بده ❤   راستی :پرفایلم یکی از آروزهامه اگه دوست داشتی واسم دعا کن بهش برسم و کنکور سراسری فرهنگیان قبول بشم  دوست خوبم   خانم معلم آینده  👩‍🏫  قول میدم واسه دانش آموزهام ی معلم خوب و مهربون باشم❤
خخخ میدونم اخلاقت چطوره ‌ولی بچه های امروزیی‌اصلا نمیشه بهشون‌محبت کرد 

خیلیاشون میشه اصلا من همچینوچیزی ندیده بودم اولین بارم بود از یه بچه اینجوری میشنیدم حرف بزنه بعضیاشون خیلی پاکن

2706