2733
2739

وزنم توبارداریام بشدت زیادمیشه الانم هنوزدوماهم نشده سه کیلو اضاف کردم 

فقط 16 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️ ممنونتم خدا❤️❤️خدایا شکرت ❤️ درخواست دوستی نمیپذیرم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دارم خواسته های دیگرانو زندگی میکنم

روزای زندگیی رو ب شب میرسونم ک زور و اجبار داره از در و دیوارش میپاچه بیرون((:

حس تلخیه بعد یه سال و دو ماه وقتی میخوای وارد سایت بشی میبینی 
2731
کجا میخواید برید؟ منم قصد مهاجرت دارم .. به آلمان😃

سوییس 

پییره برادرم ولی کم کم پنج سال کارداره 😑

ما حرفای تلخ و نیش و کنایه هامونو مینویسیم و چند دقیقه بعد فراموش میکنیم /اما این رو به خاطر بسپاریم که چه غرور هایی هستند که زیر این جملات خرد میشوند. چه قلب هایی که میشکنند💔🖤. به خاطر انسان بودن همدیگر را درک کنیم.  به قدرت منفی کلماتی که از اون ها استفاده میکنیم فکر کنیم و درنهایت انسان باشیم 🙏🏻😊/دوستان گل من هیچی بخدا تو دلم نیست.  بعضی وقتا اعصابم خورد بودنی اشتباه مرتکب میشم مثل اکثر مردم.  اگه جایی شما رو ناراحت کردم بهم بگید تا با تمام وجود ازتون پوزش بخوام 🙏🏻
2738
رژیم پسر گرفتم ی دختر دارم الان ماه چهارمم

منم یه دختر دارم،،  ۷ ماهه ک تو رژیمیم ولی فقط یکماه اقدام کردیم و نشد دیگه مونده ان شالله هفته دیگه سونو بدم فولی خوب داشته باشم میرم اقدام

یه مادر
اضطراب اجتماعیم، حافظه م در حد تک سلولی، بیماری های روحی، و البته پول ( خودم غصه م گرفت اینارو نوشتم ...

اضطراب اجتماعی خ بهتر از اضطراب تنهایی چون اینجوری اصلا نمیتونی زندگی کنی اینو گفتم بدونی بدتر از تو هم وجود داره منم که ۳ماه پام توخونم نزاشتم

ادما میتوانند هرجور که دوست دارند زندگی کنند بشرط اینکه باعث اسیب ب زندگی بقیه نشه..کاش بشه بریم ی جایی که بخاطر دیگران راه رسم زندگیم عوض نکنیم .. ...ب امید  روزی این سرزمین جای بهتری شود برای زندگی
2706