2410
2553

سلام دوستان. لطفا وقتی تاپیک منو میخونید قضاوت نکنید و دعوام نکنید چون خودم به اندازه کافی داغون هستم. من تیر ماه یه رابطه اشتباه داشتم. من مجردم و بکارت دارم. اون رابطه به خواست من نبود، زوری و اجباری بود و من روز پنجم پریود بودم. ولی همه... روی بدن من ریخت   من سه روز بعدش قرص اورژانسی خوردم چون خودم نمیدونستم و از دوستم پرسیدم انقدر دیر شد. 

از اون موقع تا حالا 6 بار آزمایش بارداری دادم و منفی شده همش جوابای آزمایشم در حد 0.2 و 0.3 اینا بوده. ولی شکمم خیلی بزرگ شده و همش نبض دارم توی شکمم و تکرر ادرار. بعد از اون تا حالا سه بار سونوگرافی شکمی هم رفتم و همشون گفتن تنبلی تخمدان داری و اکوژنیک استروما. اصلا نمیدونم اکوژنیک چی هست. لطفا بهم یه دکتر زنان خیلی خوب معرفی کنید و راهنماییم کنید. 

تعداد رای : 1
نظرسنجی
1
0
0%
2
1
100%

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

معلوم باردار نیستی وقتی دخو   ل انجام نشده و دختر هستی اصلا باردار نیستی الکی این همه قرص نخور ضرر داره 

همیشه فکر می‌کردم بدترین چیز توی زندگی اینه که تنها باشی. ولی حالا فهمیدم که بدترین چیز توی زندگی بودن با آدم‌هائیه که باعث می‌شن احساس تنهایی کنی.

ب جای دکتر زنان‌برو‌روان پزشکی 

اخه دختر خوب حامله نیستی واوناهم‌تلقینه

جنسیت فندوقم نمیدونم چیه همینجوری رنگ تیکرموصورتی گذاشتم😝😝😝برام دعاکنیدبارداری وزایمان خوبی داشته باشم😘کاربرتازه واردهم نیستم بالای چندسری منو ترکوندن🤔🤔🤔دیگه منونترکونیدا شماره پیدانمیکنم‌عضوبشم😄😄

بزرگی شکمتم به خاطر تنبلی تخمدان استرس و خوردن قزص های اورژانسی 

چیزای گرم بخور تا پریود بشی برو امپول بزن پریود بشی شکمتم تخلیه میشه منظورم رحم 

همیشه فکر می‌کردم بدترین چیز توی زندگی اینه که تنها باشی. ولی حالا فهمیدم که بدترین چیز توی زندگی بودن با آدم‌هائیه که باعث می‌شن احساس تنهایی کنی.
بجای دکتر زنان برو روانشناس چون وسواس شدید فکری داری.

آره درسته شاید وسواسه، همه این چند ماه کلا تو دکتر و آزمایشگاه بودم. یه شبم از استرس توی خواب صورت خودمو چنگ زدم 

2706