2733
2739
عنوان

خانوما بیایید خیلی حیاتیه یعنی هیچ کس شوهرش این مشکلو نداره؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 497 بازدید | 23 پست
اینم رمزشو داره میدونه کاری نمیکنه فقط اینستاس

خوب پس دیگه چرا نگرانه وقتی بهش اعتماد داره من خودم یه شبایی تا نیمه شر تو نی نی سایتم 

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره بیچاره زنش حتی روحش خبر نداره در کل زنش بی محل میکنه همیشه

خدا لعنتش کنه ولی متاسفانه الان فضای مجازیزهمه معتادش شدن وای اون یکماهی که اینترنت قطع بود من یادمه با شوهرم واقعا زندگیمون عالی بود باهم فیلم کیدیدم میرفتیم بیرون و کل ثقتمون باهم بود ولی الان خودم بشخصه تایم استراحتمو با گوشی پرمیکنم با وجود بچه یمسالخ و بارداری و خستگی و اختیاج به استراحت وقتی که مثلا طهر میشه خوابید سرم توگوسیه 

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
2731
اره موافقم باتون این دوسال همه رو معتاد گوشی کرد . ی وابستگی عجیبه 

اره واقعا 

شاید زندگی برای شوهرش یکنواخت شده که همش سرش تو گوشیه..تنوع بده تو زندگی و روابطش...

کاش تو بودی تو سرنوشتم،کاش فقط با خیالت طی نمیشد زندگی من،زیباترین روز برایم حتی یک روز زندگی با توست

خب مشکوکه دیگ

لابد گروه تلگرامی داره

لابد با یه نفره

از کجا معلوم تا 2 نمیشینه س ک س چت کنه و خود ارضایی کنه

من شوهرم رو تخت باشه با هزار ترفند میکشمش بیرون

مثلن میرم پیشش میخابم باهاش شوخی میکنم تا بیاد و باهام باشه

ب دوستت بگو اگ زنذگی و شوهرشو دوس داره هیچوق تناش نذاره و باهاش گرم بگیره

من خانه ام را پر از رنگ میکنم...پر از عطر زندگی...نان گرم میکنم ...گل میخرم و شعر مینویسم...و باور دارم کلام فروغ را که زندگی یعنی همین بهانه های کوچک خوشبختی .... .
2738
خب مشکوکه دیگ لابد گروه تلگرامی داره لابد با یه نفره از کجا معلوم تا 2 نمیشینه س ک س چت کنه و خود ...

نه رمز گوشیشو داره میدونه کاری نمیکنه 

فقط داره کلیپ میبینه تو اینستا 

اینم هی میره رو تخت بیارش بیرون میگ برو کنار حوصله ندارم