2733
2734

این مشکل من نیست مشکل یکی از نزدیکامه همش میاد درددل امروزم اومده خونه مامانش من دارم میرم پیشش دوست دارم درست راهنماییش کنم تا درست شه زندگیش شوهر من اصلا با گوشی کاری نداره به خاطر همین نمیدونم بگم چی کار کن بهترشه لطفا شما کمکم کنید 

میگ شوهرم تا میرسه دوش میگیره میره تو تخت تا وقتی بخوابه با گوشیه شامم نمیاد بخوره خودم تنهایی میخورم 

میگ شبایی که من خونم زود میخوابه شبایی که شیفتم تا دو آنلاینه این خانوم بیمارستان کار میکنه 

از نظر جنسی هم مشکلی ندارن خوبن کلا مدل شوهرش اینجوریه 

حالا کسی بوده این مشکلشو حل کرده باشه ؟؟ شوهرش پیش مشاور هم نمیاد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یکم‌مشکوکه

کاربری سوممه از سال ۹۲ با نی نی سایت آشنا شدم، کاربری اولم(نیلوفرآبی) رو خودم خواستم تعلیق شه ولی کاربری دومم (کاریزما) رو به دلیل زدن حرف حق تعلیق کردن_من مبتلا به زیباترین بیماری جهان به نام سینستزیا یعنی حس آمیزی هستم، یعنی اعداد،حروف،کلمات و آدما هر کدوم رنگ و طعم و بوی خاص خودشونو دارن مثلا اسم نیلوفر برام سبز رنگ هست با صدای شرشر آب رودخونه عدد ۳ برام زرد رنگ هست و عدد ۷ سبز رنگ   ❤AMIR❤   پسر گلم زودتر به دنیا بیا و مامانی و بابایی رو حسابی خوشحال کن 😍 _ من تو این دنیا خیلی سختی کشیدم میشه برای خوشبختی و عاقبت بخیری یه صلوات بفرستید الهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم £ خدایا به امید خودت£ 
2731

شوهرش مشکوکه بدجور

این دیگه چ زندگی ایه!

من جاش بودم شوهره رو تهدید میکردم ک یا آدم میشه یا من میزارم میرم

بزرگترین درد و رنج،درد و رنجِ تبدیل نشدن به جیزی است که توانایی اش را داشتیم
2738

منم شوهرم خیلی سرش تو گوشیه نکیدونه رنزشو دارم و مدامم چکش میکنم کار خاصی نمیکنه تو اینستا و فضای مجازیه من خودمم همینم  الان همه همینن 

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️

البته نه که حرف نزنه غذا نخوره و .... ولی خوب وقتای خالی رو اکثر سرش تو گوشیه 

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
شوهرش مشکوکه بدجور این دیگه چ زندگی ایه! من جاش بودم شوهره رو تهدید میکردم ک یا آدم میشه یا من میز ...

همین کارو کرده الان اومده خونه باباش البته همیشه تا میاد قهر شوهرش شب اول میاد دنبالش به زور برش میگردونه اما الان میخواد بمونه تا خوانواده شوهرش بیان 

فامیل ما هم اینجور هر وقت زنش خونش میره سرکار هر وقا زنش خونه نیست کل روز تنها خونس . البته دوبار ک ...

اون دیگه هرزه س ربطی به گوشی نداره 

اگه سر و گوشش نمیجنبه و مطمئنه خیانت نیست راه حلش آسونه شوهرش تو خونه تفریح نداره خانمه هم بیخیالش میشه اون دور میگیره دوبار که سفره میندازه مثلا بگه تنهایی از گلوم پایین نمیره بیا اینجا من بخورم تو نخور اشتهام باز بشه یا ببره تو اتاق تو خونه بره پیشش شوخی کنن صحبت کنن باهم حموم میره اینم بره حموم باهاش دوتایی اونم از گوشی تا حدودی فاصله میگیره بحث خیانت باشه خیلی سخته 

2706