2733
2734
عنوان

تپل ها خوشبحالتون

2086 بازدید | 79 پست

کاش منم یکم چاق بودم شبیه نی آبمیوه هستم اونقدر لاغر۴۳ کلیپ با قد ۱۶۰ مردم از بس همه بهم گفتن چقدر لاغری و لباسای موردعلاقمو نپوشیدم هر راهی هم بگین رفتم دکتر تغذیه تا ........ نشد ک نشد از طرفی فک نمیکنم ژنتیکی هم لاغر باشم چون بچگی تپل بود بعد ی سری از مشکلات لاغر شدم و دیگه چاق نشدم چ کنم دوستم گفت ی سر ب عطاری بزن بنظرتون برم؟

دارو گیاهی بخور ولی قرص نخور

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738
کاش میتونستم بهت چربی های اضافه بدنمو بدم تو هم چاق بشی حیف نیست لاغری، چاقی چیه، هیچ لباسی.به دلخوا ...

عزیزم زیاد نذفقط کاش ۵۰ کیلو بشم همین دیگه ۴۳ خیلی کم برعکس تو لباس برام بزرگن

اره خب عطاری هم برو 

منم یکم لاغرم و میخوام چاق بشم

ببین میگن بهترین راه اینه ک کالری شماری کنی یه برنامه کاری شمار نصب کن رو گوشیت بعد خود برنامه وزن و قدت رو که وارد کنی بهت میگه چقدر کالری در روز باید بخوری بعد تو بیشتر از اونی که برنامه بهت گفته در روز بخور ینی هرچی میخوری در روز رو وارد برنامه کن بعد جمعا میفهمی ک مثلا امروز چقدر خوردی هرروز سعی کن زیاد ترش کنی میگن این راه خوبه

ی چیز دیگم هس ک حتما بعد وعده های غذاییت یه چیز شیرین بخور حتمااا

مثلا خرما ک سالم ترینشه چون جذب اون غذاتو میبره بالا یه دکتر میگفت اینو و میگفت یکی بوده با همین راه چاق شده از دو سه تا خرما شروع کن و هیی بیشترش کن

2706