2726
عنوان

تشرفات به محضر امام زمان عج (قسمت سوم😍)

| مشاهده متن کامل بحث + 1095 بازدید | 184 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

@باراناz     @ماری37     @رفیقشونم     @یوگا     ...

مثل همیشه عالی🌹🌸🌼 

⁦❤️⁩یا اباصالح ادرکنی یا اباصالح اغثنی⁦❤️⁩

خدایا... حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد💚💚🍃الله 
2728
@مامانبزرگپانیذ     @حکمتخدا     @هدیه_ثائر     @انارخاتون & ...

سلام خواهر گلم

عالللییی بود😍😍😍😍

اللهم عجل لولیک الفرج

کاش منم لیاقت داشتم😥

💠روایت شده از امام صادق علیه السلام که رسول خدا فرمودند : خدای تبارک و تعالی میفرمایند: هیچ بنده گنهکاری را وارد بهشت نمیکنم ، مگر اینکه اورا به مرض و بیماری مبتلا میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر گناهانش با آن بیماری پاک نشد و زیادتر از آن بود ، کسی را بر او مسلط میکنم که بر او ظلم کند تا کفاره گناهانش باشد، رزق و روزی اش را کم میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر این نیز برای کفاره گناهانش کافی نبود جان گرفتن او را سخت میکنم و یا در قبر بر او سخت میگیرم تا وقتی که بدون هیچ گناهی نزد من آید و اورا وارد بهشت کنم ، و اما کسی را که میخواهم وارد جهنم کنم ، او را صحیح و سالم میگذارم ، و رزق و روزی اش را زیاد مى کنم و جان دادن او را آسان می گردانم تا وقتیکه نزد من آید ، هیچ حسنه ای نداشته باشد ودر همان وقت او را وارد جهنم کنم✨

@سارای1400    

@مامان_عطیه_کمیل    

@mohyy82‍ 

@elahemilany98    

@nazanin777‍ 

سلام دوستای گلم قسمت جدید از تشرفات به محضر امام زمان عج.

لطفا متن تاپیک رو بخونید🤗🥰

بابا گره ای که با دو رکعت نماز و یکم دلبری کردن از خدا باز میشه رو چرا با دست و دندون می افتی به جونش ؟!

@نیکان111    

@shalil‍ 

@خوشبخت64

@kissable    

@vayolet    

سلام دوستای گلم قسمت جدید از تشرفات به محضر امام زمان عج.

لطفا متن تاپیک رو بخونید🤗🥰

بابا گره ای که با دو رکعت نماز و یکم دلبری کردن از خدا باز میشه رو چرا با دست و دندون می افتی به جونش ؟!
2706