2726

#تشرفات_به_محضر_امام_زمان عج📜

#ماجرای_ساعتی_که_طلا_شد...

🍃 شیخ بزرگ، آقا عبدالصمد زنجانی گفت: یک وقت هشتاد تومن-تقریبا- بدهکار شدم و از ادای آن عاجز بودم و مشغول بعضی ختم ها و ریاضت های شرعی و توسلات شدم تا اینکه شبی امام زمان را در خواب دیدم و ایشان فرمودند: "ساعتت را به من نشان بده". ساعتم را به دست ایشان دادم. ساعت را گرفتند و دوباره برگرداندند.

🌹 از خواب بیدار شدم و ناراحت از اینکه امام فقط به ساعتم نظر کردند و از بی قابلیتی ام ناراحت بودم که هیچ فیضی از ایشان نبردم. صبح به مجلس یکی از رفقا رفتم و پس از مدتی، آمدم ببینم ساعت چند است که یکی از حضار گفت ساعت طلا را از کجا پیداکردی؟ گفتم: چی؟ ساعتم برنجی است و از فلانی خریدم.

🌿 ساعت فروش را احضار کردیم و گفت: من ساعت برنجی فروختم و هیچ شکّی در آن نیست و از فلانی خریدم. تعجب و تحیّرم بیشتر شد، ناگاه یاد خواب شب قبل افتادم و برای حضّار تعریف کردم و همه فهمیدند این موضوع از اثرات کیمیایی دست امام زمان بوده که برنج زرد، طلا شده بود. یکی از اهل مجلس گفت بدهی شما چقدر است؟ گفتم ۷۰ یا ۸۰ تومن. گفت: من بدهی شما را ادا میکنم، شما هم این ساعت را به من هدیه کنید.💫

📚 برکات حضرت ولی عصر، ص ۳۷۵

بابا گره ای که با دو رکعت نماز و یکم دلبری کردن از خدا باز میشه رو چرا با دست و دندون می افتی به جونش ؟!

سلام دوستای گلم قسمت جدید از تشرفات به محضر امام زمان عج.

لطفا متن تاپیک رو بخونید🤗🥰

@اعتصامی    

@مامان_بچه_هام    

@مامان،مهدیار    

@عروس_خانومااااا    

@نهنگ_بیبال    

بابا گره ای که با دو رکعت نماز و یکم دلبری کردن از خدا باز میشه رو چرا با دست و دندون می افتی به جونش ؟!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

@ghasedak۱۳۱۴    

@مائده6525221‍ 

@_آفتابگردون_    

@یاشهیدکربلاادرکنی    

@آشفته_شیفته    

سلام دوستای گلم قسمت جدید از تشرفات به محضر امام زمان عج. لطفا متن تاپیک رو بخونید🤗🥰 @ghased ...

@مائده6525221‍ 

سلام دوستای گلم قسمت جدید از تشرفات به محضر امام زمان عج. لطفا متن تاپیک رو بخونید🤗🥰 @ghased ...

@مائده6525221

سلام عزیزم واییییی چقد زیباست تاپیک هاتتتتت😍😍😍

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔

@باراناz    

@ماری37    

@رفیقشونم    

@یوگا    

@بارانی555    

@آهویدشتم    

@m_y_m    

@مهتاب67    

@منتظرظهورمانشاالله    

@ایسان234    

2706