2733
2734
عنوان

وابستگی یا عشق

| مشاهده متن کامل بحث + 467 بازدید | 83 پست

فاصله مشخص میکنه عشق یا وابستگیه

وقتی اون سر دنیا بری و سالها نبینیش ولی ی جاییدرون قلبت همیشه بیادشه یعنی عشق ...ولی اگه دیدی بعد ۱ماه دنبال خوب ترشی وابستگیه

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم تحقیرم کرد:)و کوچیکم کرد آخریا... ولی چون عاشقشم هنوزم دوسش دارم و یادش میفتم باز مث قبل میخوام ...

منم ته دلم شاید دوسش دارم ولی یاد حرفاش میوفتم میگم لیاقت نداره

شاد باش ، خوب یا بد زندگی جریان دارد 😊
منم تحقیرم کرد:)و کوچیکم کرد آخریا... ولی چون عاشقشم هنوزم دوسش دارم و یادش میفتم باز مث قبل میخوام ...

ینی کسی که تحقیرت کرد بگه برگرد میری ؟ ببخشید رک میگم که تلنگر بخوری ولی نه فقط اون بلکه خودتم خودتو حقیر میدونی با افکار و رفتارت بابا یکم با طرحواره درمانی روی خودتون کار کنین و ببینین دنیا چقددددر زیبا تره

2728
فاصله مشخص میکنه عشق یا وابستگیه وقتی اون سر دنیا بری و سالها نبینیش ولی ی جاییدرون قلبت همیشه بیاد ...

الان یه چیز بگم میدونم بهم حمله میکنن ولی پیشنهاد داشتم قبول کردم ولی چون حالم خوب نبود ردش کردم 😐

من چند سال با یکی بودم اولش خوب بود بعدش هر نامردی ک فکرشو کنی بهم کرد دروغ خیانت تحقیر توهین خودمم میدونستم بدم میاد ازشا ولی نمیتونستم تمومش کنم حس تنهایی میکردم اگ نبود

بغض کردی اما لبخند زدی شاید این تلخ ترین اتفاق دنیاست...  
الان یه چیز بگم میدونم بهم حمله میکنن ولی پیشنهاد داشتم قبول کردم ولی چون حالم خوب نبود ردش کردم 😐

قبول نکن منم بعدش سریع ازدواج کردم الان خیلی تو رابطم تاثیر بد گذاشته

لیسانس دار بفرمایین اگر بتونم راهنمایی میکنم

متشکرم...

راستش من حس و حالی به زندگی ندارم

نه هدفی نه آرزویی...

همه چیز واسم پوچ شده با اینکه وقت تلاشمه اما واسم مهم نیس.. هیچ چیز واسم مهم نیس...

جمع و مهمونی ازارم میده.. دوس دارم تنها باشم.. تو گوشه ی خودم..  

زیاد میخوابم... بیرون نمیرم..

میخوام فقط وقتم بگدره 

کتابامو میگیرم تا یه خط میخونم دیگه ادامه نمیدم

زیاد تو خودمم ... گریه میکنم... تو گذشته ی خودم موندم.. فقط سرم تو گوشیه..تا از این زندگی دور باشم.

دست و دلم به هیییییچ کاری نمیره...

زیاد میخوابم تا فقط از دنیا دور باشم..

فقط با یه آدم راحتم دوست ندارم تو جمع بشینم با یه نفر بیشتر راحتم...

حس میکنم افسردگیه 

چون قبلا شدیدترشو  تجربه که به خودکشی ناموفق منتهی شد... دکتر نرفتم کلا الان خواستم ببنم شما حدستون چیه...

بیشتر اوقات دلم گرفته و اشکم جاریه...

2738
من چند سال با یکی بودم اولش خوب بود بعدش هر نامردی ک فکرشو کنی بهم کرد دروغ خیانت تحقیر توهین خودمم ...

راستشو بخوای منم تو اون دوران که باهاش تو رابطه بودم خیلی وقتا تحقیرم میکرد ینی خودمم حس تحقیر شدن داشتم خسته بودم ازش یه چن باری ته دلم گفتم جدا شم راحت میشم ولی از تنهایی میترسیدم چون وابستش بودم

راستشو بخوای منم تو اون دوران که باهاش تو رابطه بودم خیلی وقتا تحقیرم میکرد ینی خودمم حس تحقیر شدن د ...

چطوری تحقیرت میکرد

متشکرم... راستش من حس و حالی به زندگی ندارم نه هدفی نه آرزویی... همه چیز واسم پوچ شده با اینکه وق ...

افسردگی مزمن داری

2706