2733
2734
عنوان

بنظرتون ارزشش روداره یه وام ۸۰تومنی بگیرم که ۴۰تومن سودداشته باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 298 بازدید | 28 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه وامم که ۸۰ تومنه رونصف کنم بدمش به یه نفردیگه

خب فرقی نداره سود بالا رو دارید میدید این وام رو  نگیرید مگر اینکه دیگه واقعا چاره ای نداشته باشید

اسمم محمد  ۳۸ سالمه-شرکت ساختمان سازی دارم در بازار بورس و طلا هم هستم
2728

چهل میلیییییون سود چه هبره نه اصلا ارزش نداره نکن نکن نکن وسلاااااام 

خدایا هم برای دشمنانم هم برای دوستانم هرآنچه را برایم آرزومیکنند اول درحق   خودشان مستجاب کن بعد برای من وفرزندانم 😍😅
2738

شما به اندازه نصف پول میخوای سود بدی

در بهترین حالت نمیتونخ جبران کنخ

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

سودش خیلی زیاده ...فق درشرایطی این وام ها به درد میخوره که بخوای ملکی یا ماشینی زیر فی بخری و این وام رو بندازی روش وگرنه خیلی گرون میشه...سودش کمرشکنه...به بازپرداختشم فکر ک که ماهی چقدر باید پس بدی

خدایا هرلحظه شکرت برای تمام نعمت های زیبایی که وارد زندگیم میکنی  
سلام خانمم بنظر منم سودش زیاده ارزش نداره

سلام ممنون عزیزم 

بنظرت بزارمش روی ماشینمون یه ماشین بهتربخریم؟ 

بنظرت ماشین دوسه سال دیگه این ۴۰تومنی که میخایم بدیم روجبران میکنه؟

سلام ممنون عزیزم  بنظرت بزارمش روی ماشینمون یه ماشین بهتربخریم؟  بنظرت ماشین دوسه سال دی ...

چرا خوبه ما هم یه وام۵۰ گرفتیم سودش۲۵ بود بلافاصله برای ۶ ماه سودش درومد ولی اونوقت قیمت ماشین نجومی رفت بالا الانو نمیدونم اگر امکان قسط دادن دارید واذیت نمیشید بگیرید 

مراتاجان بود جانان تو باشی❤❤❤