2726

خانما ترشیای مخلوطم کپک زدن

خیارشور هم درست کردم تو خالی شده وکپک زده

زحمتام به هدررفته

خیلی ناراحتم😔😔😔😔😔😔

در آیینه زنی می بینم....زیبا، سرسخت، مغرور و تنها،عجب قدرتی دارد چشمانش…..این قدرت هر آینده ای را شکوه مند می سازد!

ترشیات حتنا سرکه ات کم بوده 

خیارشور و نمیدونم

ذکر یونسیه برا حاجت محال: لا اِلهَ اِلا اَنتَ سُبحانکَ اِنی کُنتُ مِنَ الظالِمین ❤ اَللّهُمَ صَلِ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ مُحَّمَد وَ عَجِّل فَرَجَهُم

سرش هوا دار؟خیارای کوچیکو انتخاب کن

همیشه قبل اینکه درشو ببندی روش فریزر برار

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ترشیات حتنا سرکه ات کم بوده  خیارشور و نمیدونم

سرکه کم باعث کپک میشه؟؟ 

در آیینه زنی می بینم....زیبا، سرسخت، مغرور و تنها،عجب قدرتی دارد چشمانش…..این قدرت هر آینده ای را شکوه مند می سازد!
2728
سرکه کم باعث کپک میشه؟؟ 

اره

ذکر یونسیه برا حاجت محال: لا اِلهَ اِلا اَنتَ سُبحانکَ اِنی کُنتُ مِنَ الظالِمین ❤ اَللّهُمَ صَلِ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ مُحَّمَد وَ عَجِّل فَرَجَهُم
سرش هوا دار؟خیارای کوچیکو انتخاب کن همیشه قبل اینکه درشو ببندی روش فریزر برار

روش کیسه فریزر گذاشتم

خیارا هم کوچیک بودن

ولی کپک زدن

روش کیسه فریزر گذاشتم خیارا هم کوچیک بودن ولی کپک زدن

عع😢

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
نخود خام چن تا بندازتوخیارشور وخیاراروباخلال سوراخ کن بعدبنداز

نخود از چی جلوگیری میکنه

از کپک یا توخالی شدنش

توی خیارارو سوراخ زدم با چاقو وچنگال بازکپک زد

حتما خیارا بزرگ بودن بعدش همیشه واسه خیار شور از نمک درشت استفاده کن توی نور خورشید هم نزار و خیارشور که میخوای واسه زمستون نگه داری یه خرده سرکه و نمکش زیاد کن 

خیارشورو دختر عمه ام درست میکنه میفروشه والا اون میگفت که با خلال دندون دوتا سوراخ سرو ته اش بزنید چ ...

مرسی عشقم

2706