2726

چرا من وقتی محبت میکنم غرور میزاره برام و ناز میکنه ، ولی وقتی بی تفاوتم انگاری بام بهتره ولی خودم اذیت میشم دوستدارم به طرفم محبت کنم ولی لیاقت نداره و فقط میخواد من بهش محبت کنم سختمه واقعا

رو همسر من جواب میده

ولی خودم دیگه دل مرده شدم دلم نمیخواد

ما دخترهای غمگین شانزده ساله ای بودیم که فکر میکردیم اگر میشد رنگ موهایمان را روشن کنیم ، تکلیفمان هم روشن می شد. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی . ما و کارت پستال هایِ « سوختم خاکسترم را باد برد ، بهترین دوستم مرا از یاد برد» ...ما و شعرهای دوران مدرسه ، اولین دست نوشته هایی که توی دفتر ِ  کوچک یادداشت می نوشتیم و مشاور دیوانه به خیال اینکه این یک نامه برای پسر مردم است از ما می دزدید .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه هایمان چانه دار نباشد و چشم سفید باشیم . ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل کبری تصمیم های خوب بگیریم ، و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که داس دارد…

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
نه اونا سنگ هستن اصلا هم نیاز به محبت ندارن نمیدونن احساس چیه فقط باید به زن ها توجه کرد 😐😐

اره من موافقم واقعا بک صدمه منم احساس نداره فقط موقع رابطه احساسش فوران میکنه

اکثر مردا اینطورین شوهر منم اینجوریه بهش بیتوجهی میکنم بدتر جذب میشه ولی محبت میکنم اصلا نمیبینه انگار

خواهشا پیامای تبلیغاتی یا سوالات شخصی خودتونو توی تاپیک من‌ نپرسیددددد!❌❌❌ خودتون جداگونه تاپیک بزنید
بنظر من رو ادمی جواب میده که ادم باشه ذات داشته باشه شوهر منکه انقد بدی کرده که دلم نمیخاد هیچ خوبی ...

اره دقیقا همسر من همینطوره خیلی دلم ازش پره براش مهم نیس جلوش زجه هم بزنم

اره من موافقم واقعا بک صدمه منم احساس نداره فقط موقع رابطه احساسش فوران میکنه

من حرفم از رو تیکه بود

منظورم این نبود که نباید به اقایون محبت کرد

هر انسانی به محبت و توجه نیاز داره

اره دقیقا همسر من همینطوره خیلی دلم ازش پره براش مهم نیس جلوش زجه هم بزنم

دقیقا زجه زدن من براش مهم نیس

فقط میمیره ی اشک خواهر مادرش و خونوادش دراد... 

میشه برای حاجتم ی صلوات بفرستید😍😍مرسی❤️
اکثر مردا اینطورین شوهر منم اینجوریه بهش بیتوجهی میکنم بدتر جذب میشه ولی محبت میکنم اصلا نمیبینه انگ ...

اره دقیقا نمیدونم بی توجهی میکنیم دنبال محبتمون مثل قبل شیم یا کلا عاشق بی توجهی هستن سواله برام؟؟؟؟؟

من حرفم از رو تیکه بود منظورم این نبود که نباید به اقایون محبت کرد هر انسانی به محبت و توجه نیاز د ...

منم نمیگم به همه گفتم کسی که لیاقت نداره ، ادم نباید بدم باشه ولی نباید احساسشم به پاش بریزه

2706