2733
2734
عنوان

دوران عقد...

633 بازدید | 54 پست

😶سلام بچه ها من حدودا یه ماه دیگه عقدمه الان‌نامزدیم یه جورایی . فقط سوالی که برام پیش اومد اینع ک تو دوران عقد رابطه کامل هست؟؟؟! اگ نیست چجوری درخواست همسرتون و رد میکنید و یه چیز دیگه من از رابطه ها وحشت دارم یعنی نمیتونم حتی تصورش کنم ک اینکارو میکنم ب نظرتون کارم‌درست بوده ازدواج کردم؟!🤕

میشه لطفا واسم دعا کنید خیلی به دعاهاتون نیاز دارم یه عمره منتظر خوشبختیم هستم دعا کنید منم دلم شاد بشه از این زندگی نجات پیدا کنم 💌💫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کامل بودن نبودنش بستگی ب خودتون داره

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
2731

ببین اینا واقعا نیازی به راهنمایی نداره

قلق شوهرتو دستت بگیر

جا اینکه به فکر رابطه باشی

به این فکر کن شوهرتو بشناسی

بفهمی چیا براش مهم چ جوری رفتار میکن

تهش دیگ رابطست دیگ‌ یا اره یا نه 

دلم در مشت فشردم...تا تو نگریزی...دریغا،جای پایت هم...به زور پنجه ام له شد
2738
رابطه کامل ک درس نیس دوران عقد 

ن الان من سوال کردم وگرنه اصلا نمیدونم چجوری باید اینکارو کنم

میشه لطفا واسم دعا کنید خیلی به دعاهاتون نیاز دارم یه عمره منتظر خوشبختیم هستم دعا کنید منم دلم شاد بشه از این زندگی نجات پیدا کنم 💌💫
لوسين يا ادا لوس هارو در ميارين؟!🥴

بخدا چرا باور نمیکنین نمیگم این کارو دوس ندارم ولی انجام دادنشو نمیتونم یه ترس بزرگ از این کار تو دلم دارم 

2706