2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

به نظرم

آگاهی و دانش

ظاهر آراسته

اخلاق خوب 

هوش

تو اعتماد به نفس تاثیر داره

اگرم اینا نباشن آدم علاقه ای به بودن تو جمع نداره

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
2720

این ک برا خودت زندگی کنی باعث میشه نظر مردم برات مهم نباشه و اعتماد ب نفس بگیری یا دنبال پیدا کردن و تقویت استعدادات باشی و اهمیت بیش از حد ب حرف میردم و رفتار حامعه هم باعث جامعه گریزی میشع تفکرات خودت درباره خودت هم همین طور 

☆彡彡 نسیمم ミミ☆
2714

اول ازهمه قیافه چون نباشه عمرانمیتونی اعتمادب نفس داشته باشی 

بعدشم اخلاق ورفتاروتمیزی

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
اول ازهمه قیافه چون نباشه عمرانمیتونی اعتمادب نفس داشته باشی  بعدشم اخلاق ورفتاروتمیزی

قیافه که دست خودِ آدم نیست، اما اگه ظاهر شخص آراسته و مرتب باشه اعتماد به نفسش می‌ره بالا

قیافه که دست خودِ آدم نیست، اما اگه ظاهر شخص آراسته و مرتب باشه اعتماد به نفسش می‌ره بالا

درسته دست خودادم نیس ولی دیدم کسایی ک واقعازشت بودن ب سختی میتونن بامردم ارتباط بگیرن 

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔

اینکه بقیه بهت دید خوبی داشته باشن ظاهرااااا اعتماد به نفستو میبره بالا ولی اونی که از توجه دیگران حس خوبی به خودش پیدا میکنه اعتماد به نفسش کاذبه چون با یه جمله تحقیر امیز میشه با خاک یکسانش کرد و کاری کرد که تا یه هفته غصه بخوره اعتماد به نفس واقعی از دید خوب خودت به خودت به وجود میاد اینکه خودتو به خودت ثابت کرده باشی و از ته قدبت باور داشتی باشی که چی هستی اونموقع هزاران جمله تحقر امیزم تورو از پا درنمیاره

تاپیکامو نخون  
اسی این چیزا اعتماد به نفس نیس

قیافه خیلی مهمه تواعتمادب نفس حالاشماقبول نداری مهم نیس حتی تواولویت ازدواجم واسه زن اول قیافه هس بعداخلاق

2706