2204

به نظرم

آگاهی و دانش

ظاهر آراسته

اخلاق خوب 

هوش

تو اعتماد به نفس تاثیر داره

اگرم اینا نباشن آدم علاقه ای به بودن تو جمع نداره

«DracoDormiensNunquamTitilandus»...هشداری از طرف بلاتریکس‌لسترنج💀پاترهد🧙🏻‍♀️⁩میدونی، دنیای ما پاترهدها خیلی قشنگ‌تر از دنیای شماست.چون جوآن کتلین ‌رولینگ برامون رنگی‌رنگیش کرده!🌈 جان من است او⁦؛ خداوندگار عشق و عرفان، ⁩مولانای جان⁦♥️⁩مردی که بی‌بال پرواز کرد🦋 دَواؤُكَ فیكَ وَ ما تُبصِرُ ❇ وَ داؤُكَ مِنكَ وَ لا تَشعُرُ أَ تَزعَمُ أَنَّكَ جِرمٌ صَغیر ❇ وَ فیكَ انطَوَی عالَمُ االاکبرُ»🌍 رییس ستاد مبارزه با غلط املایی📝به احترام حکیم فردوسی،برای قدردانی از یعقوب لیث صفاری، برای آرامش روح علامه دهخدا و به پاس زحمات دکتر معین درست حرف بزن و درست بنویس⁦⁦🙏🏻⁩⁩مرگ‌بر هکسره🤬حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻⁩نه‌به کیوت!⁦🚫    🌻💛✨به امید روزی که بهتون بگم:خیلی سخت بود ولی تونستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

این ک برا خودت زندگی کنی باعث میشه نظر مردم برات مهم نباشه و اعتماد ب نفس بگیری یا دنبال پیدا کردن و تقویت استعدادات باشی و اهمیت بیش از حد ب حرف میردم و رفتار حامعه هم باعث جامعه گریزی میشع تفکرات خودت درباره خودت هم همین طور 

🏳️‍⚧️🙂
نداشتن درآمد اعتماد بنفسو میاره پایین

به نظرم افرادی که بهشون فرصت داده نمی‌شه یا تو جمع‌ها کمتر حضور دارن اعتماد به نفس کمتری دارن

یدونه صلوات سهم شما، برای ظهور آقا:)

اول ازهمه قیافه چون نباشه عمرانمیتونی اعتمادب نفس داشته باشی 

بعدشم اخلاق ورفتاروتمیزی

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
2050
اول ازهمه قیافه چون نباشه عمرانمیتونی اعتمادب نفس داشته باشی  بعدشم اخلاق ورفتاروتمیزی

قیافه که دست خودِ آدم نیست، اما اگه ظاهر شخص آراسته و مرتب باشه اعتماد به نفسش می‌ره بالا

قیافه که دست خودِ آدم نیست، اما اگه ظاهر شخص آراسته و مرتب باشه اعتماد به نفسش می‌ره بالا

درسته دست خودادم نیس ولی دیدم کسایی ک واقعازشت بودن ب سختی میتونن بامردم ارتباط بگیرن 

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔

اینکه بقیه بهت دید خوبی داشته باشن ظاهرااااا اعتماد به نفستو میبره بالا ولی اونی که از توجه دیگران حس خوبی به خودش پیدا میکنه اعتماد به نفسش کاذبه چون با یه جمله تحقیر امیز میشه با خاک یکسانش کرد و کاری کرد که تا یه هفته غصه بخوره اعتماد به نفس واقعی از دید خوب خودت به خودت به وجود میاد اینکه خودتو به خودت ثابت کرده باشی و از ته قدبت باور داشتی باشی که چی هستی اونموقع هزاران جمله تحقر امیزم تورو از پا درنمیاره

تاپیکامو نخون  
اسی این چیزا اعتماد به نفس نیس

قیافه خیلی مهمه تواعتمادب نفس حالاشماقبول نداری مهم نیس حتی تواولویت ازدواجم واسه زن اول قیافه هس بعداخلاق

قیافه خیلی مهمه تواعتمادب نفس حالاشماقبول نداری مهم نیس حتی تواولویت ازدواجم واسه زن اول قیافه هس بع ...

به نظر من زیبایی تو آراستگی و طرز برخورد مناسبه..

به نظر من زیبایی تو آراستگی و طرز برخورد مناسبه..

بالاخره عقایدمتفاوته ولی واقعیت اونیه ک من گفتم روزخوش🌹