2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تشکیل خانواده و مشخص شدن هدف و ادامه زندگی... من قبل ازدواج کلا جز درس خوندن هدف خاص دیگه ای نداشتم..ولی الان هم درس میخونم هم میخوام شاغل شم و‌هم کسی هست که تو شرایط بد و خوب زندگیم همراهم باشه و احساس تنهایی نکنم...

اراده کردم که تا شب یلدا که مراسمم هم هست به وزن64برسم😍😍✋از امروز به خودم قول میدم که واس رسیدن به وزن دلخواهم از هیچ ویز دست نکشم وزن فعلی:۷۰ قد:۱۶۹ وزن هدف:۶۴ که البته بازم ادامه میدم تا وزنم به۶۰برسه     ۱آذر:۶۹

هر فردی نیاز به همراه داره من هدفم انتخاب یه همسر ،رفیق ،بود که خداروشکر پیدا شد....آدم تا یه مدت می‌تونه تنها باشه ..رفاقت های امروز هم که عین قدیم نیست پا برجا باشه چون بعد یه مدت اوناهم میرن سرخونه زندگیشون و گاها سر چیزای بیهوده رفاقتا بهم میخوره پدر مادر هم تا به زمانی زنده هستن و بعد تمام

سلامتی اون ک وقتی تو بغلم میگیرمش همه ی وجودم میلرزه…نه از ترس یا از لذت،نه!!!!!!!!واسه وحشت از فردای بدون اون…!!
2738

من ازدواج رو یک هدف درزندگیم نمیبینم 

امااگه بخوام ازدواج کنم برای اینه که زندگیم وخودم رو کامل کنم 

:)💛🌻 دختربچه ۱۳ساله کارت ملی نداره،اجازه گرفتن گواهینامه نداره،اجازه مسافرت رفتن نداره،حق رای دادن نداره،هیچ کارتجاری ومالی ای نمیتونه انجام بده و صلاحیت انجام هیچ کاری رو نداره! اما صلاحیت کافی برای"بله" گفتن سرسفره‌ی عقد رو داره😊 خودتون‌متوجه هستید دیگه؟💛🌻🚫درخواست دوستی ندید بخصوص آقایون،قبول نمیکنم،باتچکر🤌🏻  برای مدتی off....

منم نظر اوپرارو داشتم اما شکست دیدمو عوض کرد. 

الان فقط هدفم راضی کردن مامانمه چون به خاطر من خیلی تلاش کرده.

دعا های شما میگیره واقعا.دعا کنین یه داماد قد بلند و پولدار و وفادار و مهربون نصیب مامانم بشه:)در مورد مقاله نویسی سوالی داشتید میتونید بپرسید:)

تو مجردیم به هدفایی که داشتم اینک مدرک خوبی داشته باشم و جای معتبر شاغل باشم ی فنی یاد بگیرم و خیلی چیزای دیگ رسیدم و در حال پیشرفتم

کسی که میخواستم رو پیدا کردم و حس میکنیم کنار هم پیشرفتمون خیلی بیشتر شه ضمن اینکه خلا عاطفی و جنسیمونم پر میشه...

البته هنوز ازدواج نکردیم 

برامون دعا کنید.

خداجونمممممممممممممممممم شکررررررررررررررررررررررررررررررررررررت    
چرا ، مگه جدا شدین  بعد چند مدت ؟

بله. یه سال پیش..همراه نبود  قصدش استفاده بود

دعا های شما میگیره واقعا.دعا کنین یه داماد قد بلند و پولدار و وفادار و مهربون نصیب مامانم بشه:)در مورد مقاله نویسی سوالی داشتید میتونید بپرسید:)
2706