2726

سلام دوستان من ۲۵ سالمه ۵ ساله ازدواج کردم بچه ام ندارم همسرم از سال اول بم خیانت کرد چند بارشو ک فهمیدم ولی بش تلنگر زدمو ...اونم گریه و ...مشاوره و...به زندگیم باز فرصت دادم ولی الآن باز شک دارم بش.میخوام بدونم اگه شکم درست باشه دورانداز اینجور زندگیا و مسائلشون چیه؟؟؟کسی تجربه داره ک با خیانت همسرش ساخته باشه؟کلنم یکم درموردم مسئولیت پذیر نیست و بهم اهمیت نمیده بچه ام میگه حرفشو نزن.نمیدونم از سرش میفته یا نه تا کی اینطوره و چقد رو زندگیم تاثیر میزاره؟؟؟مثلا تا جایی پیش میره ک کلا رهام کنه و خرجیو کمتر کنه و...کلا از زندگیمون دور و دور تر شه؟؟؟؟؟بگم از لحاظ معیار های متعارف جامعه از هر لحاظش من و خانوادم بالاتریم و حمایت خانواده رو دارم

اگه دیدی باز خیانت میکنه مریضه و حتما جدا شو.مشخصه ک زندگیش و شما براش جذابیتی نداره.

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

خیانت تو ذات بعضی از مرداست. وقتی خانوادت حمایت میکنن همیچین آشغالی به چه دردت میخوره؟

دعا های شما میگیره واقعا.دعا کنین یه داماد قد بلند و پولدار و وفادار و مهربون نصیب مامانم بشه:)در مورد مقاله نویسی سوالی داشتید میتونید بپرسید:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودت با این موضوع مشکلی نداری؟ فقط مشکلت انگار دور شدن و کم شدن خرجیه!

ببین من شوهرم خیانتش در حد چت و تماس تلفنی بود فقط و فقط بخاطر پسرم موندم ۴ ساله داغونم همش شک افتاده به جونم . تحت هیچ شرایطی دیگه نمیتونم بهش اعتماد کنم 

یک فکر بکارید‌، یک عمل درو می‌کنید. یک عمل بکارید‌، یک عادت درو می‌کنید؛ یک عادت بکارید، یک شخصیت برداشت می‌کنید ؛ یک شخصیت بکارید‌، یک سرنوشت درو می‌کنید.
2728
من خیانت ندیدم از شوهرم ولی خیانت اول خیانت دوم سوم و تا ابد ادامه دارههه

دقیقا همینطوره

یک فکر بکارید‌، یک عمل درو می‌کنید. یک عمل بکارید‌، یک عادت درو می‌کنید؛ یک عادت بکارید، یک شخصیت برداشت می‌کنید ؛ یک شخصیت بکارید‌، یک سرنوشت درو می‌کنید.

بیایید بگین خواهشا نمیدونم اصن میتونم با خودم کنار بیام یا نه بره همین میخوام کنکاش کنم بفهمم شکم درسته یا غلط چون الآن بفهممو تصمیم بگیرم بهتره تا آینده 

خودت با این موضوع مشکلی نداری؟ فقط مشکلت انگار دور شدن و کم شدن خرجیه! ببین من شوهرم خیانتش در حد چ ...

حتی اگه براز پشمونی کرده باشه و بدونی دیگه سمت ابنکارا نمیره بازم بهش بدبینی 

برای خوشبخت بودنم وجود همسر وفرزندانم کافیست ❤

خیانت تو ذات و خون یسری ها هست .وقتی لو میرن میشن موش قسم آیه قرآن ولی بعد یه مدت باز مثل زیب هرز شروع میکنن .انتقام از یه فرد خاین این نیست مثل خودش کثیف بشیم راهش اینه از لحاظ قانونی بترسونیم جوری که وحشت کنه تکرار کنه اگه آدم نشد سری بعد خودمون رو ازش میگیرم بره اینقد با اینو اون باشه جونش در بیاد آخرش یه خراب قستمش بشه .راهش موندن و بچه دار شدن نیست 😐⁦✌️⁩

با احمق ها نباید بحث کرد  فقط باید آخرش گفت تو خوبی ببخشید 🤗🤗...دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچکترین معجزه خدا باشه .الهی دلتون شاد،تنتون سالم جیبتون پر پول باشه .انسانیت به دین و مذهب نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی 
خودت با این موضوع مشکلی نداری؟ فقط مشکلت انگار دور شدن و کم شدن خرجیه! ببین من شوهرم خیانتش در حد چ ...

منم بره همین میخوام به عمق ماجرا پی ببرم ک ببینم خودم میتونم اصن چون تاحالا با فرض ترک کارش روحیمو حفظ کردم 

2706