2204
2217

سلام دوستان من ۲۵ سالمه ۵ ساله ازدواج کردم بچه ام ندارم همسرم از سال اول بم خیانت کرد چند بارشو ک فهمیدم ولی بش تلنگر زدمو ...اونم گریه و ...مشاوره و...به زندگیم باز فرصت دادم ولی الآن باز شک دارم بش.میخوام بدونم اگه شکم درست باشه دورانداز اینجور زندگیا و مسائلشون چیه؟؟؟کسی تجربه داره ک با خیانت همسرش ساخته باشه؟کلنم یکم درموردم مسئولیت پذیر نیست و بهم اهمیت نمیده بچه ام میگه حرفشو نزن.نمیدونم از سرش میفته یا نه تا کی اینطوره و چقد رو زندگیم تاثیر میزاره؟؟؟مثلا تا جایی پیش میره ک کلا رهام کنه و خرجیو کمتر کنه و...کلا از زندگیمون دور و دور تر شه؟؟؟؟؟بگم از لحاظ معیار های متعارف جامعه از هر لحاظش من و خانوادم بالاتریم و حمایت خانواده رو دارم

خیانت تو ذات بعضی از مرداست. وقتی خانوادت حمایت میکنن همیچین آشغالی به چه دردت میخوره؟

دعا های شما میگیره واقعا.دعا کنین یه داماد قد بلند و پولدار و وفادار و مهربون نصیب مامانم بشه:)در مورد مقاله نویسی سوالی داشتید میتونید بپرسید:)

خودت با این موضوع مشکلی نداری؟ فقط مشکلت انگار دور شدن و کم شدن خرجیه!

ببین من شوهرم خیانتش در حد چت و تماس تلفنی بود فقط و فقط بخاطر پسرم موندم ۴ ساله داغونم همش شک افتاده به جونم . تحت هیچ شرایطی دیگه نمیتونم بهش اعتماد کنم 

یاد بگیرید محکم بودن را.‌..قوی بودن را، کوه و سنگ بودن را ،لازمتان میشود برای وقت هایی که آدم های زندگیتان، دستشان میرود روی نقطه ضعفتان و دلتان را بند میکنند به نبودنشان ، یاد بگیرید که هیچ جای زندگی جواب محبت هایتان چیزی نمیشود که شما میخواهید. از من به شما نصیحت ، قوی بودن را یاد بگیرید برای تمام روزهایی که قرار است تنتان بلرزد از آدم هایی که قلبتان را میلرزانند

تو رو خدا آرزوهای خودتون رو به بچه‌ها تحمیل نکنید. همه قرار نیست مهندس و دکتر بشن.

من بچه‌ام رو توی کلاس‌های مهارتی مثل داستان نویسی، تئاتر اونم با لیلی رشیدی و حتی دایناسورشناسی فرستادم تا همه چیز رو تجربه کنه و علاقه خودش رو پیدا کنه.

کلاساشون خیلی باحال و جالبه و تنها کلاسیه که پسرم خودش با علاقه شرکت میکنه.

اینم لینک دوره هاشون اگه خواستی یه نگاهی بهشون بنداز.

2215
من خیانت ندیدم از شوهرم ولی خیانت اول خیانت دوم سوم و تا ابد ادامه دارههه

دقیقا همینطوره

یاد بگیرید محکم بودن را.‌..قوی بودن را، کوه و سنگ بودن را ،لازمتان میشود برای وقت هایی که آدم های زندگیتان، دستشان میرود روی نقطه ضعفتان و دلتان را بند میکنند به نبودنشان ، یاد بگیرید که هیچ جای زندگی جواب محبت هایتان چیزی نمیشود که شما میخواهید. از من به شما نصیحت ، قوی بودن را یاد بگیرید برای تمام روزهایی که قرار است تنتان بلرزد از آدم هایی که قلبتان را میلرزانند

بیایید بگین خواهشا نمیدونم اصن میتونم با خودم کنار بیام یا نه بره همین میخوام کنکاش کنم بفهمم شکم درسته یا غلط چون الآن بفهممو تصمیم بگیرم بهتره تا آینده 

2050
خودت با این موضوع مشکلی نداری؟ فقط مشکلت انگار دور شدن و کم شدن خرجیه! ببین من شوهرم خیانتش در حد چ ...

حتی اگه براز پشمونی کرده باشه و بدونی دیگه سمت ابنکارا نمیره بازم بهش بدبینی 

برای خوشبخت بودنم وجود همسر وفرزندانم کافیست ❤

خیانت تو ذات و خون یسری ها هست .وقتی لو میرن میشن موش قسم آیه قرآن ولی بعد یه مدت باز مثل زیب هرز شروع میکنن .انتقام از یه فرد خاین این نیست مثل خودش کثیف بشیم راهش اینه از لحاظ قانونی بترسونیم جوری که وحشت کنه تکرار کنه اگه آدم نشد سری بعد خودمون رو ازش میگیرم بره اینقد با اینو اون باشه جونش در بیاد آخرش یه خراب قستمش بشه .راهش موندن و بچه دار شدن نیست 😐⁦✌️⁩

با احمق ها نباید بحث کرد  فقط باید آخرش گفت تو خوبی ببخشید 🤗🤗...دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچکترین معجزه خدا باشه .الهی دلتون شاد،تنتون سالم جیبتون پر پول باشه .انسانیت به دین و مذهب نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی 
خودت با این موضوع مشکلی نداری؟ فقط مشکلت انگار دور شدن و کم شدن خرجیه! ببین من شوهرم خیانتش در حد چ ...

منم بره همین میخوام به عمق ماجرا پی ببرم ک ببینم خودم میتونم اصن چون تاحالا با فرض ترک کارش روحیمو حفظ کردم 

بیایید بگین خواهشا نمیدونم اصن میتونم با خودم کنار بیام یا نه بره همین میخوام کنکاش کنم بفهمم شکم در ...

اینکه داره خیانت میکنه یا نه رو تو باید مطمئن بشی. کاش همون ۵ سال پیش جدا میشدی مردی که از سال اول خیانت کرد واویلا. خیانتش جنسی بود؟

خیانت تو ذاتشه ازسرشم نمیوفته ..شمام اگه خودتو و دوست داری هنوز جوونی حمایت خانواده رو هم که داری جداشی بهتره

من خودم یه بار خیانت دیدم و بخشیدم ولی به خودشم گفتم اگه بشه دوبار اگه ده تا بچه هم داشته باشم جدامیشم

الکـــی لایــــک نڪن   
حتی اگه براز پشمونی کرده باشه و بدونی دیگه سمت ابنکارا نمیره بازم بهش بدبینی 

حس میکنن هیچی بدتر از خیانت یه طرف تو زندگی زناشویی نیست. 

واقعن بهت بر نخوره که بهت خیانت کرده؟  پای چی این آدم موندی ؟

فک کنم این با این رفتارش جوری قبح قضیه رو برام ریخته ک میگم ک چی بیشتر مردا همینن منم.قبل خیانتش مث شما فک میکردم

1718