2726

پسر من دو سالش هنوز پر نشده پسر خواهر شوهرم یازده سالشه 

هر سری ما با هم یه جا باشیم این پسر خواهر شوهرم  جمله های تحقیر آمیز و لحن های بدی که توی زندگیش شنیده رو به پسرم میگه 

مثلا بچه داره واسه خودش حرف میزنه یهو توی جمع بهش میگه تو دیگه چی میگگگگگگگی؟ مثلا داره شوخی می‌کنه 

یا میگه تو واسه چی می‌خندی ؟ لحنش تحقیر آمیزه کاملا 

یا مثلا بچه میفته این می‌خنده 

دیشب مامانش گفت چرا خندیدی؟ گفت خندیدم که گریه نکنه گفتم نیاز نیست بهش بخندی پسر من بیفته گریه نمیکنه 

دلم میخواد یه تذکر بدیم بهش ولی خیلی برام راحت نیست که چطور این مفهومو جا بندازم که با احترام با بچه م حرف بزنه چون هر چی باشه نوجوانه خودش شعورش نمی‌رسه حداقل توسط مادرش باید بهش فهموند این قضیه رو 

شما بودید چی کار می‌کردید؟

.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

یکم زیادی حساس شدی

با خنده بگو عزیزم داره حرف میزنه اینجوری نگو

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم                        

این پسر توو خونه خودش تحقیر میشه

و متاسفانه میاد رو بچه کوچیکتر همون کار انجام میده 

حس برتری میخواد

کاش مامانش متوجه بشه و به جا تحقیر بجشو تشویق کنه

دلم در مشت فشردم...تا تو نگریزی...دریغا،جای پایت هم...به زور پنجه ام له شد

من چيز خاصي تو رفتار پسر خواهرشوهرت نديدم به نظرم شما زياذ زوم كردين رو رفتارش

معمولا بچه كوچولو هر كاري بكنه اطرافيان ميخندن 

مثلا نميتونه پوست شكلات رو باز بكنه كلنجار ميره اطرافيان ميشينند نگاه ميكنند و ميخندن نشونه بي احترامي نيست والا 

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 

این مسائل از نظر خانما کوچیک اثار بدی روی روحیه پسرتون میذاره ، من جات بودم به مادرش میگفتم لطفاً یا به پسرتون ادب یاد بدید یا دیگه وقتی شما جایی هستید خبر بدید ما نیایم ..

پسر من درسته بچه است ولی خیلی قشنگ دلخور میشه ، من مادرشم و دوست ندارم کسی پسرمو دست بندازه

منتظر ..🤍🍃
به نظرم خودت یه روانشناس برو اینا کجا تحقیر امیزه از بچه 11ساله چه توقعی داری 

منم حرفهاي استارتر به نظرم عجيب اومد 

والا اين رفتارها چون از طرف خانواده شوهره روش حساس شده اگر پسر خواهرش همين رفتارها رو ميكرد خيلي هم خوب بود و داشته با بچه بازي ميكرده

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
2706