2733
2734
عنوان

چیکار کنم؟😭😭

132 بازدید | 17 پست

سلام

میخواستم ببینم چیکار کتم که بتونم به زندگیم برسم

سال اول دبیرستانم و رشته تحربی از اول سال هیچی نخوندم رو هم جمع شدن

از این ور مامانم فوت شده و تک بچم و همه کارای خوته با منه

پدربزرگمم ک عاشقش بودم تازه فوت شده و اوضاع روانی خوبی ندارم

الان نه حوصله دارم درس بخونم نه غذا درس کنم

کمممممک پلیزززز چیکار کنم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مرسی ولی اصلا حوصله هیچیو ندارممم

بعد از دو سال مجازی درس خوندن طول می‌کشه تا برگردیم به روال سابق 

شما دو سال دیگه کنکور داری و باید حواست حتما به وضع تحصلیت باشه

توکل کن به خدا

من تو سن و سال تو که بودم شدیداً افسردگی داشتم حالا مسائل عشقی که یک طرفه بود و  مشکلات خانوادگی 

ولی خودم رو جمع و جور کردم و خداروشکر لیسانسمو که گرفتم خدا بهم کمک کرد الان یک معلم ساده هستم و به اندازه ی خودم میتونم از مشکلات زندگی بربیام 

به شما هم پیشنهاد میکنم همت کن  مشکلات رو با دید نیمه پر لیوان نگاه کن فکر کن استادی هستند که میخوان به تو روش بهتر شدن زندگی رو آموزش بدن و توی سختی ها تو رو آبدیده کنند موفق باشی

تاتوانی دلی به دست آور دل شکستن هنر نمی باشد 
2738
من تو سن و سال تو که بودم شدیداً افسردگی داشتم حالا مسائل عشقی که یک طرفه بود و  مشکلات خانوادگ ...

سلام خوبین 

گلم بنظرت من بخوام ادامه تحصیل بدم چطوریاست؟

آخه از سال دوم دبیرستان دیگه ادامه ندادم

و یه اخلاقی ام دارم از وقتی پدر مادرم جدا شدن دیگه میلی به درس خوندن ندارم 

حتی الان برای گواهینامه نخوندم که برم آزمون آیین نامه بدم 

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
سلام خوبین  گلم بنظرت من بخوام ادامه تحصیل بدم چطوریاست؟ آخه از سال دوم دبیرستان دیگه ادامه ن ...

شما باید به مدرسه ای که ترک تحصیل کردی مراجعه کنی چون پرونده آن همون جاست  اونا راهنماییت میکنند برای ادامه و ثبت نام مجدد

من تو سن و سال تو که بودم شدیداً افسردگی داشتم حالا مسائل عشقی که یک طرفه بود و  مشکلات خانوادگ ...

راستش من چند روزیه خیلی بی حوصله ام کلا یه جوری ام 

چون تو زندگیم هیچ هدفی ندارم 

امروز تصمیم گرفتم هدف بزارم برای خودم و از این باتلاق بیام بیرون 

ولی حتی نمیدونم چه هدفی رو انتخاب کنم

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
شما باید به مدرسه ای که ترک تحصیل کردی مراجعه کنی چون پرونده آن همون جاست  اونا راهنماییت میکنن ...

یا اینکه آموزش از راه دور و متفرقه رو به شما پیشنهاد میدن

شما باید به مدرسه ای که ترک تحصیل کردی مراجعه کنی چون پرونده آن همون جاست  اونا راهنماییت میکنن ...

پرونده مو دوسال پیش از مدرسه گرفتم 

یا اینکه آموزش از راه دور و متفرقه رو به شما پیشنهاد میدن

اهان ممنون 

2706