2703
2553
عنوان

بالاخره هانده ارچل چیکار کرده🤦

176 بازدید | 7 پست

بعضیا میگن عمل بوکال فت انجام داده چربی های لپشو برداشته بعضیا میگن فکشو عمل کرده بعضیا میگن ده کیلو لاغر کرده☹️ 

اخر معلوم نشد چیکار کرده اینهمه لاغر شده🤔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

در مجموع جذاب 

و بعضیا کلا ی عیبی میخان بزارن روش 

من حال میکنم باش 

بنظرم خیلی کیوت 

انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                 نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
ب نظرتون الان خوشگل تر نشده؟ 

اره صورت اش خیلی بزرگ بود 

الان ناز تر شده 

دل کسایی رو میشکنی که اصلا برات مهم نیستن ولی کارماشو سر کسی پس میدی که خیلی برات مهمه:)                       INFJ

نمیدونم چیکار کرده ولی قبلا چهره ش معصوم و خاص بود ولی الان شده یکی مثل همه، اون خاص بودن و معصومیت رو از دست داده 🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
2714