2737
2734
عنوان

بینی

43 بازدید | 3 پست

بچه ها من ببنی ام چند سال پیش شکست گفتن باید عمل کنی ولی چون عمل خیلی عوارض و اینا داره و خودمم میترسیدم نرفتم.حالا داشتم عکسامو نگاه میکردم بینی ام یکم انحراف داره و کج شده.هیچ اطلاعاتی هم ندارم ولی میخواستم بدونم از بین تزریق و اصلاح فرم با ژل و اصلاح فرم بینی با نخ کدوم خوبه؟و اینکه بعد از انجام دادن هر کدوم باید دائما تمدید کنم؟عوارض نداره؟

هیچکدوم این روشا خوب نیست چون اصلا ماندگاری نداره و در بهترین حالت فقط چندماه میمونه و بعد برمیگرده ب حالت اول و اینکه ممکنه پوستت به این چیزا واکنش نشون بده مثلا نخ خیلی خطرناکه از یه دکتره شنیدم بافت بینی ممکنه تخریب کنه اگ زیاد انجام بشه چون قاعدتا بعد چندماه باید بری نخه رو شارژ کنی و اینکار مداوم آسیب میرسونه

هیچکدوم این روشا خوب نیست چون اصلا ماندگاری نداره و در بهترین حالت فقط چندماه میمونه و بعد برمیگرده ...

آخه از جراحی خیلی میترسم البته شنیدم یه روشی هست جراحی رینو پلاستی.بی حسی میزنن بعد میان یه برش ایجاد میکنن و اصلاح میکنن فرم و شکستگی بینی رو بعد هم بخیه میزنن اما نمیدونم خوبه یا نه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخه از جراحی خیلی میترسم البته شنیدم یه روشی هست جراحی رینو پلاستی.بی حسی میزنن بعد میان یه برش ایجا ...

ینی با بی‌حسی موضعی بدون بیهوشی؟؟ 

نمیدونم والا اما یه روش شنیده بودم جراحی بسته 

اما اگ انحرافت خفیفه و زیاد تو چشم نیست ولش کن

2728