2737
2734
عنوان

دلیل زخم ناحیه تناسلی چیه؟

1892 بازدید | 21 پست

خانما هرماه قسمت پایین تنه ام زخم میشه یکم. هررماه دکتر هم رفتم فقط پماد نوشته. چیکار کنم؟ خیلی درد داره و همراه با زخمه کمرم درد میکنه. یجوری شده میفهمم از درد که میخواد باز زخم بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
یبار شدیدددد عفونت داشتم و پاپ اسمیر و... دادم جوری که خیلی خارش داشتم. از اون روز به بعد اینجوری شد ...

باید شلوار نخی بپوشی و پماد مصرف کن وقتیم میری دسشویی با دستمال حتما خودتو خشک کن

پرورده کوردم ایلام خاکمه❤
تبخال از چی میشه؟ 

تبخال تناسلی در واقع ویروسش همون ویروس تبخاله که به اون قسمت منتقل شده ممکنه شریک جنسیت داشته ولی پنهان بوده یعنی خود تبخال رو نداشته اما ویروسش تو بدنش بوده و به شما انتقال داده.

آسوده خاطرم... که تو در خاطر منی...
شاید تبخال داری

نه رفتم دکتر. فک کردم زگیل باشه یا تبخال چون تو نت ادم علاقه که میخونه فک میکنه گرفته و اونجوریه. 

من پارسال عفونت شدید کردم و یه چیزایی زیر پوستی مث جوش دردناک دراوردم که بزرگ بودن و زیر پوست. بعد ازمایش و... فقط پماد های عفونت و قرص حساسیت داده بود. اینجوری شد 😔

باید شلوار نخی بپوشی و پماد مصرف کن وقتیم میری دسشویی با دستمال حتما خودتو خشک کن

راس میگیا چون وقتی عرق میکنم یا ترشح دارم یا از دستشویی میام و لباس زیرم رطوبت داره هم فوری درمیان

نه رفتم دکتر. فک کردم زگیل باشه یا تبخال چون تو نت ادم علاقه که میخونه فک میکنه گرفته و اونجوریه.&nb ...

عفونت داشتی یا قارچ؟

ببین تجربه خودمو میگم سعی کن ی مدت اصلا لب ب شکر و شیرینی و کلا هرچیز شیرین نزنی و با هر وعده غذایی ماست بخور

دمنوش گزنه و پونه هم هرروز بخور 

گزنه و پونه رو هم بجوشون داخل بریز داخل تشت بشین داخلش

در کنارش درمانتم ادامه بده انشاالله خوب میشی

آرزوییم این است آنقدر سیربخندی که ندانی غم چیست ❤
2706