2737
2734
عنوان

چی بخورم تپل بشم؟🌮🥗🍫

269 بازدید | 34 پست

سلام خانوما. من قدم ۱۷۸ هستش و وزنم ۵۹ ، البته تا پارسال ۶۳ کیلو بودم ولی از وقتی سر کار نمیرم و خونه هستم خیلی بی اشتها شدم و لاغر. الان چند وقتی رو اشتهام کار کردم درست شده وعده هام ولی همچنان ریز ریزه، یعنی ریزه خواری میکنم. میخوام برگردم به وزن ۶۳ که بودم‌. الان هم اندامم عالیه ولی صورتم چون خیلی کوچیکه بهن زیاد نمیاد. کسی تجربه داره لطفا بگه چجوری تپلی شده و برای وزن گرفتن چی خورده؟ دمنوش غذا ، برای چاقی صورت چه پیشنهادی دارین؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم لاغرم ولی دلیلش اینه که خیلی آروم غذا می خورم 

وقتی آروم بخوری زود سیر میشی

یک لبخند می‌تونه یه دوستی رو شروع کنه🌹یک کلمه می‌تونه یه دعوا رو تموم کنه🌹یک نگاه می‌تونه یه رابطه رو نجات بده🌹و یک آدم می‌تونه زندگیتو تغییر بده🌹

معجون شیر که میگم عااالیه

یه لیوان شیر گرم، یه قاشق کوچیک عسل، یه قاشق چای خوری گرده گل، یه قاشق مالت جو، و یه دونه تخم بلدرچین توش بشکون هم بزن تا داغه شیر توش حل شه

هم خوشمزه هم مقوی هم تپل کننده

2738

سلام

سیب زمینی و تخم مرغ آبپز من چنبار در هفته میخوردم حدودا ۸،۹ کیلو بیشتر شدم چون خیلی لاغر بودم قبلا

سیب زمینی صورتو تپل میکنه...

چطوری دست میذارید روی نقطه ضعف‌های هم؟ من وقتی نقطه ضعف یکیو میدونم همش استرس دارم نکنه تو حرفام ناخوداگاه چیزی بگم اون فک کنه عمدی بوده ناراحت شه...
2706