2737
2734
عنوان

یه خواهری دارم دو سال بزرگتره دو تا بچه داره

| مشاهده متن کامل بحث + 2550 بازدید | 133 پست

عزیزم تو الآن خاله ای،خواهرت یدونه بچه داره،اونو بیار تو اتاقت،به شیرین زبونیاش گوش کن وذوق کن،به کاراش نگا کن وکیف کن،براش عروسک بخر بزار تو اتاقت،باهاش وقت بگذرون،اینجوری یه باری از رو دوش خواهرتم برداشته میشه،خودتم کیف میکنی،بچه ها خیلی قشنگن😍

والا مام حامله ایم اونم با هزار دردو مرض تازه من مراعات بقیه رو میکنم بعضیا حامله که میشن دیگه یه اد ...

از فدیم گفتن:

نازکِش داری نازکن

نداری پاهاتو دراز کن

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یک عدد  دهه ۷۰ هستم و شوهرم کردم و شاخ غول شکستم 🤣🤣🤣والا دهه ۶۰ بیشتر شوهر کردن واسشون مهمه ...

والا ما اکه شوهرم کنیم فخر نمیفروشیم😄

هرکسی یه روزی داره قسمتی داره

ولی ابنوه ب یه نفر دیگه بگیم ترشیده نهایت بیشعوری ما رو میرسونه

2728
من نظرم رو ب تو دادم آیا؟ چرا دخالت می کنی من نظرم رو برای توو ننوشتم عزیزم🙂😍

من در جواب نظر شما نظرم رو گفتم.

هیچ گونه دخالتی در کار نیست. من در کمال ادب و احترام جواب شما رو دادم و به استارتر هم نظرمو‌ منتقل کردم.

اینجا بحث و تبادل نظر آزاده. 

اگه به هر دلیلی توانایی تبادل نظر ندارید؛ تو امضاتون ذکر کنید که از هم صحبتی با شما پرهیز بشه و فقط استارتر باهاشون صحبت کنه.

به هر حال هم کلامی با شمایی که توانایی تبادل نظر ندارید و اون رو دخالت میدونید  هم اصلا  برای من خوشایند نیست عزیزم.

2738
نمبخواد تبریک بگی😀 دارم جیش میکنم به خودم از استرس فقط دعا کن😁

یادمه استرس زایمان زودرس داشتید مثل اینکه خدا را شکر دیگه آخرای بارداریته

لَهُمْ قُلُوبٌ لَا يَفْقَهُونَ بِهَا وَلَهُمْ أَعْيُنٌ لَا يُبْصِرُونَ بِهَا وَلَهُمْ آذَانٌ لَا يَسْمَعُونَ بِهَا ۚ أُولَٰئِكَ كَالْأَنْعَامِ بَلْ هُمْ أَضَلُّ ۚ أُولَٰئِكَ هُمُ الْغَافِلُونَ
منم یه خواهر کوچیک دارم دانش اموز میگه نیایید اینجا بچت سرو صدا میکنه من درس دارم میگم پس اونا که چن ...

هم اون حق داره هم شما

کاربرها یادم نمی مونه نمی دونم قبلا باهاتون خوب بودم یا بد!!
چی رومراعات کنه؟داره بهش توهین می کنه

منم نفهمیدم رقصیدن و پیاده روی و ... ب اون چ ارتباط داره و چرا مانع میشه؟!!!! اصلا استارتر چرا اینقدر اجازه دخالت میده؟

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢
2706