2737
2739

دخترم ۹ سالشه ولی هم شل و وله هم با دقت گوش نمیده خنگ بازی درمیاره مثلا معلمش گفته بود یک شنبه یعنی امروز فلان چیزو بذاره امروز معلم پیام داده دخترم گفته چارشنبه قراربود بذارم متوجه نمیشم چیکارکنم حالا یه کارساده که معلمه هم توضیح داده بود تو ویس هم تو فیلم 

چیکارش کنم درست شه

هیچی.مدلشه.برادرزاده منم همینه.ولی اون درسش عالیه

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم دخترم نه سالشه سر به هوا،عجول،اصلا حواسش نیست منم موندم به خدا چی کار کنم امروز خانومش ازش سوال ریاضی پرسید اصلا نمیتونست توضیح بده دونه دونه براش نوشتم از روش خونده فرستاده بعد باهم دعوامون شد کلی بهش حرف زدم داداشمم کلی دعوام کرد که این همین طوری اعتماد به نفس نداره تو دیگه چرا تخریبش میکنی نمیدونم چی کار کنم

2728

عزیزم اگر نگران تمرکزش هستی حتما با یه روانشناس کودک مطرح کن اما خوب بچه بودنش روهم درنظر بگیر و سخت نگیر 

کلا تو مسائل مربوط به بچه ها هم سهل گیری دردسرسازه هم سخت گیری رویه مرز باریک باید حرکت کنیم  طفلک ما پدرمادرا!!!!

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
منم دخترم نه سالشه سر به هوا،عجول،اصلا حواسش نیست منم موندم به خدا چی کار کنم امروز خانومش ازش سوال ...

آره منم همین مشکلو دارم خیلی خنگبازی درمیاره دقت نمیکنه

اشتباهاتش تو ریاضی فقط بی دقتی مثلا ۲و۳ جمع میکنه۶ تااخر غلط میشه هرچند راهو درست میره

درسش خوبه فقط بی دقتی و بی توجهی

درست میشه.اینم همینه.یه چی میخواد مثلا از تو کمد بیاره سه ساعت طول میکشه پیداش کنه.ولی فوق العاده باهوش و مودب و ارومه.تنها راهش اینه برعکس ازش تعریف کنی.ینی هی این ویژگی بدشو بروش نیاری.فک کنه خیلی زرنگه.کم کم‌درست میشه

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
2738
منم دخترم نه سالشه سر به هوا،عجول،اصلا حواسش نیست منم موندم به خدا چی کار کنم امروز خانومش ازش سوال ...

تروخدا دعواش نکن.بدتر میشه.الکی و به دروغم ک شده ازش تعریف کن.