2703
2553
عنوان

از شیر گرفتن بچه

79 بازدید | 16 پست

خانما بگید چه راهکارایی به کار بردید بچه هاتون از شیر بگیرید پسر من شبا شیر میخوره تا صبح روزام همش چسبیده بهم خیلی خسته م کرده یک سال و چهار ماهش هست

میشه لایک نکنید 😁

من انقدر، رب گوجه، رب انار ترش و تلخک زدم تا بالاخره موفق شدم، بعدش سختتره، از اینکه سینه ها هر کدومش اندازه توپ فوتبال میشن و درد میگیرن و شیر میریزه و لباسها خیس میشه خیلی خیلی سختره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5240661/تجربه-از-شیر-گرفتن-کودک?page=1

افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد .......تاپیک تجربه های من https://www.ninisite.com/discussion/topic/5246803/%d8%aa%d8%ac%d8%b1%d8%a8%d9%87-%d8%a7%d8%b2-%d9%be%d9%88%d8%b4%da%a9-%da%af%d8%b1%d9%81%d8%aa%d9%86-%da%a9%d9%88%d8%af%da%a9-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d9%85%d8%a7%d9%85%d8%a7%d9%86%d8%a7%db%8c-%d8%b4%d8%a7%d8%ba%d9%84 ببینید https://www.ninisite.com/discussion/topic/5240661/%d8%aa%d8%ac%d8%b1%d8%a8%d9%87-%d8%a7%d8%b2-%d8%b4%db%8c%d8%b1-%da%af%d8%b1%d9%81%d8%aa%d9%86-%da%a9%d9%88%d8%af%da%a9

یهو که نمیشه

من دو ماه وقت گذاشتم.از دو ماه قبل دو سالگی یه وعده یه وعده شیر روز رو حذف کردم.مثلا اول شیر بعد اژ ظهر رو قطع کردم.بردمش پارک و بیرون عصرا تا کامل یادش رفت.سه چهار روز بعد شیر ظهر رو قطع کردم و تنقلاتی که دوست داره دادم مثل بستنی و چوب شور و... یه هفته بعد شیر صبح رو که بیدار میشد قطع کردم عادتش دادم تا بیدار میشد بجای شیر یه لیوان ابمیوه میدادم دستش براش کلیپ کارتونی و اهنگ بچگانه میذاشتم دو هفته بعد یه وعده یه وعده شیر شب رو حذف کردم.کلا یه ماهو نیم زمان برد یکبار هم گریه نکرد و اصلا بهانه نگرفت و دوتامون اصلا اذیت نشدیم خدارو شکر.

2714

هر هفته یک وعده رو کم کن. روزها راحت تر گرفته میشه. اون شیری که برای خوابیدن میخورن گرفتنش خیلی سخته

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰
هر هفته یک وعده رو کم کن. روزها راحت تر گرفته میشه. اون شیری که برای خوابیدن میخورن گرفتنش خیلی سخته

حالا پسر من یه وقتا بدون شیر میخوابه ولی تو خواب خیلی وابسته است به شیر خوردن اگه ندم بهش چنان جیغی میزنه ک نگو

میشه لایک نکنید 😁
جالبه همه اینحا از روشای سریع استفاده کردند ولی میگن بچه تو روحیه ش اثر بد میزاره

نه عزیزم من از یک سالو نیم بود شروع کردم کم کم شیر روز رو ترک کرد و اصلا چیزی نزدم نزدیک دو سالش بود کم کم فاصله های شیر شب رو افزایش دادم تا جایی که فقط صبح بیدار می‌شد فقط میخورد که در آخر استامینوفن تلخ زدم دیگه اونم نخورد 

اینجوری پسرم نهایت دو روز یه جوری بود بعد بیخیال  خودمم اذیت نشدم بابت باد کردن سینه و شیر زیاد داشتن چون کم کم ازش گرفتم 

۶ ماه طول کشید این پروسه 😁😁

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙
شیر شب مشکل اصلی منه 🤐

اونم وعده ووعده حذف کردم و به جاش بهش اب و شیر تو لیوان دادم.زمان میبره ولی عادت میکنن

توی طول روز اینقدر پارک میبردمش و خستش میکردم و قبل خواب سیرش میکردم که بچه ای که شب تا صبح شیر میخورد اصلا از خستگی بیدار نمیشد 

نه عزیزم من از یک سالو نیم بود شروع کردم کم کم شیر روز رو ترک کرد و اصلا چیزی نزدم نزدیک دو سالش بود ...

شیر شب و چجوری کمش کردی؟ پسر من تو خواب غلت میزنه و بیدار میشه اگه بهش ندم گریه میکنه 

میشه لایک نکنید 😁
شیر شب و چجوری کمش کردی؟ پسر من تو خواب غلت میزنه و بیدار میشه اگه بهش ندم گریه میکنه 

بیدار می‌شد میزاشتم رو پاهام میخوابوندمش دوباره یکمم بهش آب یا شیر پاکتی میدادم که زیاد نمی‌خورد در حد چند قلوپ 

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙
2706