2733
2734
دختر خاله تون چند سالشه؟

بیست و پنج سالشه از بچگی با پسره بزرگ شده بود خیلی همو میخواستن ولی الان همه چی زیرو رو شد

اراده کردم که تا شب یلدا که مراسمم هم هست به وزن64برسم😍😍✋از امروز به خودم قول میدم که واس رسیدن به وزن دلخواهم از هیچ ویز دست نکشم وزن فعلی:۷۰ قد:۱۶۹ وزن هدف:۶۴ که البته بازم ادامه میدم تا وزنم به۶۰برسه     ۱آذر:۶۹
وکیلشونو عوض کنن... دوماد عموی منم همین گوهو میخورد که جهیزیه رو خودم خریدم و دختر چیزی از خودش نیور ...

همچین تقاصشو پس بده مرتیکه حالاببینچندینبرابر اون پولجهیزیه کهمیخاست بخورهوخراب کردهباید تاوان بده

حتما از بی خانواده ها بودهوگرنه کسی توخانواده درستی بزرگبشه اینکارها رو نمیکنه

دعا کنید منم مادر بشم به اذن خداوند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توروخدا میتونه بدون امضای جهیریه نامه بره جهیزیه هاشو بیاره؟؟وکیل میگه نمیشه آخه... باید نامه جهیزیه ...

شاهد ببره که جهاز از خودشه

هَمه یک سو و تُو یک سو،چه بگویَم دیگر؟! تا بدانی که چه اندازه 😍🥰راستی اسمم شقایقه
دختر داییمم نتونست از پسره مهریه بگیره سه سال پسره زیر مهر نگهش داشتو آخرش دختر داییم مجبور شد رضایت ...

مهریه درصورت ی که هیچ طلاقی هم صورت نگیره تعلق میگیره نخواستن که بگیرن 

2728
همچین تقاصشو پس بده مرتیکه حالاببینچندینبرابر اون پولجهیزیه کهمیخاست بخورهوخراب کردهباید تاوان بده ...

اره واقعا بی خانواده تر از اون ندیدم شما ببین چقد طرف عوضی بود زمانی که میرفتن جهیزیه بخرن عموم بیشتر موقع ها سرکار بود دومادشونم میبردن با خودشون

دومادشون با بعضی فروشنده ها هماهنگ کرده بود گفته بود مثلا مبل رو سی تومن فاکتور بنویس در حالی که قیمت اصلی مبل بیست تومن بوده بعد اینجوری هم ازشون پول بالا کشید اصن ذات تر اون ندیدم

روزی هم که رفتن جهیزیه رو پس بیارن بابای پسره به جا اینکه بیاد بگه میشه این زندگیو ساخت  یا غصه زندگی از دست رفته پسرشو بخوره و اینا اومده بود میگفت  فرشای  جهیزیه رو من خریدم به خودم پس بدین نه پسرم

اره واقعا بی خانواده تر از اون ندیدم شما ببین چقد طرف عوضی بود زمانی که میرفتن جهیزیه بخرن عموم بیشت ...

خیلی داغون بودن اینا رو از کجا پیدا کرده بودن نمیشناختنشون از قبل فکر کنم از این قربتیها بودن 

اونوقت عروسمون هیچی نیاورد میگم هیچی یعنی هیچی کثافت اومد تو زندگی برادرم که زن داشت خاک تو سر داداشم گولش رو خورد یعنی این زنها برن زیر خاک کا میرن تو زندگی مرد زن دار هیچی این ولگرد رو گرفت رو زنش زن اولش هم فهمید رفت طلاق گرفت با یه بچه اون که گذاشت رفت این دختره عوضی هم اذیت میکرد بچه رو مامانم اینا گرفتن بزرگش کردن سریع هم باردار شد که مثلا جاشو محکم کنه خیر ندیده فکر کن بدون اجازه باباش اینا اومد با برادرم ازدواج کرد البته خانواده درست درمونی هم نداره خونه ماشین هم که پدرم از قبل خریده بود برای برادر خرم هیچی دختره دزد اومد تو خونه هامون دزدی هم میکرد پشتمون گوهخوری هم میکرد برادرم انگار کور ولال شده من که پای دختره رو چندوقته قطع کردم گفتم سمت خونا زندگیمون بیاد قلمش میکنم 

خیلی داغون بودن اینا رو از کجا پیدا کرده بودن نمیشناختنشون از قبل فکر کنم از این قربتیها بودن  ...

اره واقعا بدون تحقیق و هیچی یه سری گول میخورن

داداش شما هم حتما عروس دومتون طلسم کرده 

اره واقعا بدون تحقیق و هیچی یه سری گول میخورن داداش شما هم حتما عروس دومتون طلسم کرده 

خدا میدونه اگه کرده که باید سقط بشه فکر کن یکی بره مرد زن دار رو طلسم کنه خیلی ناراحت بودم اونموقع این قضیه برای چندسال پیشه اما هنوزم میگم آه اون زن باید برادر و این زنیکه خیرندیده رو بگیره جفتشون نابود بشن 

2738
توروخدا میتونه بدون امضای جهیریه نامه بره جهیزیه هاشو بیاره؟؟وکیل میگه نمیشه آخه... باید نامه جهیزیه ...

بگو وکیلشو عوض کنه یعنی چی بیرونش کرده نه مهریه میده نه جهیزیه وکیلش چه بی عرضس

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍

متاسفانه وقتی لیست جهیزیه ننویسنو امضا نکنن اینطوری میشه ماهم داشتیم پسره رفت یکی رو صیغه کرد خانمش فهمید جدا شدن یدونه از بشقابای دختره رو هم بهش ندادن چون فاکتور ارو هم نداشتن ادم باید فکر همه چی رو کنه

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
بیست و پنج سالشه از بچگی با پسره بزرگ شده بود خیلی همو میخواستن ولی الان همه چی زیرو رو شد

یه قانـون جدید واسه خانم اومده اجرت المثل که پسره اصلا نمیتونه بزنه زیرش بره اینو استفاده کنه

مرد کوچک آسمانی ...شیرینی حضورت چه زود به کاممان تلخ شد .
2706