2726
عنوان

برم خونه بابام یا نه

337 بازدید | 61 پست

بچه ها با شوهرم همش دعوام میشه و کتکم میزنه عادت شده براش یه ذره روم غیرت نداره دیشبم منو به خانوادش فروخت و بهم توهین کرد و کتک زد دیگه تحمل ندارم میخوام برم خونه بابام ولی از آبرو ریزیاش میترسم چیکار کنم یه پسر ۴ ماهه ام دارم

اگه زنگ بزنم ۱۱۰ رسیدگی میکنن؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نمیدونم واقعا اما بهتره با مشاوری وکیلی چیزی صحبت کنی سر خود کاری نکن باز برگردی بدتر بشه

خوشکل خانوما میشه یه صلوات مهمونم کنین ،بگین بهم تا منم بفرستم براتون 😚♥️

اگه واقعا نمیخوایش و الان تصمیمت از روی عصبانیت نیس برو از آبرو ریزی نترس نهایتش ازش تعهد میگیرن برمیگردی سر زندگیت ی ترس هم میخوره

اگه باهام مخالفی ریپ‌ نزن من برا استارتر کامنت گذاشتم نه تو...

بازنگ زدن به پلیس تنها فقط آبروتون پیش همسایه هامیره واختلافتون بعداین بیشترم میشه ،اگه آثارضرب وکبودی توبدنت هس بهتره بری ازطریق پزشک قانونی اقدام کنی تاقاضی حکم طلاق ی طرفه بهت بده

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
2706