2733
2734
دوستان خب خواهر زاده هامن عاشقشوونم ،د ر دشون بجو ودلم چ ایرادی داره😳😳😳😏😏🙄من ی خاهربیشترندارم ...

نمونه یه خود درگیر رو بهتون معرفی میکنم

اینا همه دارن قربون صدقه بچه های خواهرت میرن اقاهه

ازتون خواهش میکنم دعا کنید امسال کنکور رشته مورد علاقم قبول بشم خانومای که حامله هستین تو رو خدا برا منم دعا کنید دعا های شما زود میگیره 🥺خانوما اگه کسی زیارتی رفت برا منم دعا کنه التماس دعا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستان خب خواهر زاده هامن عاشقشوونم ،د ر دشون بجو ودلم چ ایرادی داره😳😳😳😏😏🙄من ی خاهربیشترندارم ...

هیچی ولشون کن داییی مهربون ندیدن 

💞تو ماه دلم بشی و من شاه دل تو؛ دریا بشی عشق بگیرم از تو ساحل تو ! 💞
2731
فداتشم  اره الانم که سه ماهشونه ۲۸۰۰ هستن . بغلشون نمیکنیم کلا تو کریرشونن حمامشونم ازین صندلی ...

خدانکنه گلم

من غشششششششش😍😍😍

لطفا دعا کن خدا به منم از این فرشته ها بده❤

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢

اول فکر کردن دختری تو هم مثل داداش منی خدا برات نگهشون داره برادر 

3/7/1400فهمیدم داری میای تو زندگیمون خوش امدی فندق مامان
خو گوگل زده بود خوب😫😫😐

🤣🤣🤣 گوگلم رد داده بخدا

به نظرم همه‌ی ما باید این شعر مولانا رو سرلوحه‌ی زندگیمون قرار بدیم   هر لحظه که تسلیمم در کارگه تقدیر..آرام تر از آهو بی باک تر از شیرم ..هر لحظه که می کوشم در کارکنم تدبیر..رنج از پی رنج آیدزنجیر پی زنجیر ..
فعلا که وضعیتم افتضاست تا بعد چی بشه خدا داند استرس نداشته باش واز باردارید نهایت لذتو ببر 

مرسی ان شالله برا هممون خوب پیش بره این روزام میگذره

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 
2738

اقای دایی ازت ممنونم بخاطر تاپیکت کلی سوال تونستم بپرسم و ببخشید کلی سوال پرسیدم

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 
ریداکت چیه؟

وقتی چند قلو بشه

یکی یا دو تا از بچه ها رو میکشن!

اسم ریداکت قشنگه

ولی باید بگن کشتن بچه 

تا آدم با بند بند وجودش حس کنه میخوان چه بلایی سر طفل معصوم بیارن

الهی و ربی من لی غیرک⁦❤️⁩
من باردار نیستم ولی انشاءالله بحق حضرت زهرا س سه قلو باردار بشی و صحیح و سلامت بغلشون بگیری دعا کن ...

ممنون عزیزم 

انشاالله روزی همه ی منتظرا فرزندانی سالم و صالح و خوشگل باشه

انشاالله شما هم همین ماه باردار میشی

2706