2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😂😂😂😂😂 چی پرسیدی مگه

نپرسیدم سوالا رو پاسخ دادم   برو بخون

ازتون خواهش میکنم دعا کنید امسال کنکور رشته مورد علاقم قبول بشم خانومای که حامله هستین تو رو خدا برا منم دعا کنید دعا های شما زود میگیره 🥺خانوما اگه کسی زیارتی رفت برا منم دعا کنه التماس دعا
فداتشم♡♡ والا من دانشجو سال سوم پزشکی ام ناخواسته باردار شدم همون یدونشم برام سخت بود بعد ک فهمیدم ...

سلام خانمی بچه هات چند ماهگی به دنیا اومدن؟ موقع به دنیا اومدن مشکلی نداشتن؟ منم سه قلو باردارم هنو ۸ هفته ام میخوام ریداکشن کنم روز و شبم شده استرس

یه دختر دارم تا نداره
2728
خانوما، تا اسی میذاره یه صلوات واسه من بفرستین سه قلو دار بشم🙂

اصلا اصلا خدا برای کسی نیاره که واقعا سخته من خودم عاشق و دیوانه دو قلو بودم الان یکی دارم ۵ ماهه توی این ۵ ماه پدرم در اومده یکی یود میگفت من برای هر کسی بخوام نفرین کنم میگم خدا بهت دوقلو بده پدرت در بیاد🤣

میری بیرون یا بیام برات 😂😂😂😂😂🥴

رفتم رفتم😂😂

ازتون خواهش میکنم دعا کنید امسال کنکور رشته مورد علاقم قبول بشم خانومای که حامله هستین تو رو خدا برا منم دعا کنید دعا های شما زود میگیره 🥺خانوما اگه کسی زیارتی رفت برا منم دعا کنه التماس دعا
2738
صحفه چند 😁😁😁😁

۳ به بعد

خداروشکر من فقط کته سفید با ماست برنج دمکشیده نه ها فقط برنج نرم با ماست و البته دوووووغ فراوان میتو ...

من همونم نمیتونم بخورم کم خونی شدید گرفته خداکنه مثل من نباشی هم غذا بتونی بخوری هم نی نیات وزنشون خوب باشه 

3/7/1400فهمیدم داری میای تو زندگیمون خوش امدی فندق مامان
وای خدایا سه تا مگه میشه خیلی احتیاج به کمک دارم منم سه قلو حامله ام خیلی میترسم تروخدا بگو بارداری ...

خوشبحالت

منم دو بار انتقال دادم نگرفت

دیگه جنین هم ندارن

کاش منم مثل تو بودم😭😭😭

الهی و ربی من لی غیرک⁦❤️⁩
من ک اونجا نبودم.فقط ازشدت خوشحالی 1هفته فقد شیرینی میدادم ب همسایه ها وبیمارستان😐😐😐

حالا خوبه تو زایمان نکردی وگرنه کل ایران شیرینی میدادی

طبیعی یا با ivf

طبیعی فقط ماست زیاد میخورم الان که بچه ها گفتن لبنیات بگم عادت غذاییم که همیشه باید باشه ماسته تو فامیلمون 4قلو و دوقلو هم که فراوون داریم 

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 
2706