2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عکسشونو بذار فضا عوض بشع😑🤣🤣

بزرگن نمیشه بدون اجازه بزارم 😂

زنان قوی؛ درد های خود را مانند کفش پاشنه بلند میپوشند؛ مهم نیست چقدر اذیت میشوند؛ شما فقـط زیبایی آنها را میبینید:)                                             #فیمینیست💙
2728
منم خیلی درد و تهوع دارم و هیچکسیم نمیدونه چی بگه یه دختر خالم 4قلو داره که کلا ایران نیست😕

یعنی چند قلویی؟ من فعلا زیاد حالم بد نیست نگران بعدها هستم

یه دختر دارم تا نداره
فدات عزیزم نه استراحت مطلق نبودم ولی خیلی مراعات میکردم  نه این اشتباهه عدا ریاد بخوری ولی مق ...

اخه خوندم توی سایت بچه های چندقلویی کمتر از 20 هفته خیلی سقطشون زیاده از جاتون تکون نخورید و... خیلی ترسوندنم 

دلمم همش درد میگیره از اونورم هیچی دوست ندارم بخورم خیلی نگرانشونم در حد نصف قبل از بارداریم غدا میخورم.جدیدا

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 
2738
یعنی چند قلویی؟ من فعلا زیاد حالم بد نیست نگران بعدها هستم

اره منو که اینقد ترسوندن 😕 ولی این خانوم میگن اونقدام بد نیست 😍

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 
عکس چندماهگیشون

ای جان اسمشون چیه 

باباش نمیزاره عکس دخملشو جایی بزارم 😑🥺                          بزارم مشخصاتشو بگم به دلم نمونه حداقل🥺😜🤭                   دخملیم چشاش درشت و خوشمل مشکی تیله ای مثل مامانش داره😍😅 مژه هاشو که نگم عجیب دل میبره 🥰 پوست سفید برفی 🤍♥ لباش خوداااا نگم غنچه ای و قرمز قرمز 😍💋 صورت گرد و توپولی دلم میخواد گاز بگیرم ولی دخمل لوس باباش گریه میکنه😑🥺                                                                           عشقولیم زود بزرگ شو که کلییییی باهم کار نکرده داریم کلی خرید داریم باهم کلی باید باهم شهربازی بریم و دیوونه بازی دربیاریم 😅 🥰 دوست دارم ولی نه بیشتر از باباییت یادت باسه هاااا😅
عرفان .عارف.آرش

خدا حفظشون کنه

حالا هی نق بزن زندگیم این‌جوریه اون‌جوریه! اصن زندگی بالا پایین نداشته باشه و روزای بد نباشه که نمیتونی بگی وای امروز چقدر خوش گذشت!اصن آدمای بد نیان تو زندگیت که نمیتونی بگی دمش گرم فلانی چقدر خوب بود...هوا آلوده نباشه صد سال نمیتونی بگی چقدر هوا امروز خوب و عالیه!میدونی چی میخوام بگم؟سیاهیا نباشن سفیدیا معلوم نمیشن رفیق... از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان، فکرتو مشغولِ اونا نکن!چشاتو ببند و فقط و فقط به سفیدیا و قشنگیایِ زندگی فکر کن و خدا رو شکر کن... ✅                                                                                        انصافا چشامونو خیلی‌وقتا جوری می‌بندیم رو زندگی و قشنگیاش، و غرقِ سیاهیا میشیم، یه حالی واسه خودمون درست می‌کنیم که کاری از دستِ هیشکی برنمیاد و خودِ خدا هم نمیتونه اون لحظه به دادمون برسه...🌪                                                                                                             اکثر آشفتگی انسان ها به خاطر دعاهای بی تاثیر است دعا یعنی از خداوند راهنمایی بگیریم نه اینکه او را راهنمایی کنیم که چه کار بکند 😊😊
فدات عزیزم نه استراحت مطلق نبودم ولی خیلی مراعات میکردم  نه این اشتباهه عدا ریاد بخوری ولی مق ...

آخییئ خدا حفظشون کنه ولی چ کوچیک بودن😍😣چطور بزرگشون کردی؟ادم میترسه ب نوزاد دست بزنه ک حداقل ۳کیلو ن

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢
2706