2733
2734

لیلا زشت بود که مجنون عاشقش شد پس دلیل دیگه ای برای عاشقی داشت من دنبال این بودم فردی که خیانت کرده دلیلش چیه دیدم دلیلش اینکه عاشق واقعی نبوده 

یه خانم با شکم بزرگ شوهرش عاشقشه حتی هیکل خوب و چهره خوبی نداره پس درگیر این چیزا نباشید 

باید به دل اون شخص بیوفته که عاشق بشه وگرنه ازدواجی هم صورت بگیره صرفا بابت قیافه و هیکلتون بوده من و چندتا مربی باشگاه به این باور رسیدیم البته من چندین ساله میدونم اینو 

مجنون استثناء بوده که انقد مشهور شده دیگه😀

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
پس چرا همه دنبال زیبایین.؟ وقتی سمت کسی هم بری چهره زیبا نباشه، اندام خوب نباشه پست میزنه

این خانوم ها هستن که توقع اقایون رو بالا میبرن 

الان به شدت به شدت عمل های زیبایی (حتی به قیمت جان اون شخص ) زیاد شده 

لوازم ارایش زیاد شده 

خب این مسایل بنظرت تاثیری نداره ؟؟

این خانوم ها هستن که توقع اقایون رو بالا میبرن  الان به شدت به شدت عمل های زیبایی (حتی به قیمت ...

همین ها هم دلیلش فشار زیاد آقایون روی خانم ها برای زیبا بودن، تاریخ بشر رو بخونی متوجه میشی که همیشه از خانم ها توقع زیبایی داشتن

بعدی منم، بعدی تویی و هیچکس براش اهمیت نخواهد داشت🤫🙂.     درخواست دوستی قبول نمیشه.        وقتی یه مرد سیاست به کار میبره میگن "باهوشه"،همون سیاست رو یه زن به کار ببره میگن "حیله گره"...                          وقتی یه مرد سر و صدا راه میندازه میگن"مرده دیگه" ولی یه زن  همون کار رو بکنه میگن "سلیطست"...      وقتی یه مرد رابطه برقرار میکنه میگن "زرنگه" ولیاگه یه زن رابطه داشته باشه میگن"هرزست"...                                                              
همین ها هم دلیلش فشار زیاد آقایون روی خانم ها برای زیبا بودن، تاریخ بشر رو بخونی متوجه میشی که همیشه ...

خانوم ها بیشتر گرایش به پاکی و تمیزی و زیبایی دارند

بله ، انتظاری در حد متوسط وجود داره 

مثلا خانه ای که تمیز و مرتب باشه ، ناخوداگاه ذهن می‌ره به سمت اینکه ، خانوم خونه چقدر پاکیزه و مرتبه. 

ولی خب الان بحث به نمایش گذاشتن هم هست. 

2706