2297
2330

اخی.مبارکه.

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

کیک و ژله و اجیل خوبه دیگه😍

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای مامانم و پسرام صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم خیلی دعا کردم ولی اجابت نشد پسرم که از درد گریه میکنه دوست دارم بمیرم شما براش دعا کنین زود خوب بشه

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2051

رسمتون هرچی که هست دیگه اخه من تو همین سایت دیدم فرق داره رسم ورسوم هر جایی , ما میوه و شیرینی و اجیل و یه سری خوراکی مثل لبو و پشمک اینا تزیین میکنیم کنارشم یه کادو برا دختر یه کادو معمولا پیراهن برا اقا داماد 

مال ما یلدایی با خانواده ی داماده..عیدنوروز باخانواده ی دختره

برا ما همش با خانواده دختر عید قربان عید فطر شب یلدا و نوروز 

میشه دعا کنید به عشقم برسم و نتونن جدامون کنن؟ 😔💔
2336

انار و ژله واجیل .راستی مبارکا باشه🌺

دوست دارم بیام تو تاپیکها و نظر بدم ولی حوصله تایپ کردنم نیست 😝درخواست دوستی میدی چون تو تاپیکها نمی تونی حرف دلتو راحت بزنی نه اینکه بیایی خصوصی  حرفهای مورد دار بزنی 🤐🤨
برا ما همش با خانواده دختر عید قربان عید فطر شب یلدا و نوروز 

خب مال ما ژله درست میکنن.سبد میوه میچینن.اجیل و انار دون کرده.هندونه ..قطابی چیزی..تا ظرفای خوشگل تزئین میکنن میبرن.

براعروس ماه قراره بیارن به ماه گفته بریم خونشون!احتمالا لباس گرم برا عروس وداماد وآجیل ومیوه وشیرینی ...

مگه شمارو هم دعوت میکنن . 

ما معمولا فقط خانواده عروس میبرن خونه دخترشون بدون هیچ مهمانی

میشه برای پسرم نفری یه صلوات بفرستید خوب بشه.کاردرمانی میره