2733
2734
ببخشید یه سوال، خونه مادرتونم میرید، مادرتون دعوتتون میکنه؟؟ ینی هر دفعه دعوت میکنه؟؟ 

من که فعلا نامزدم ولی میگم اگه مادرم دعوتم نکنه خودم زنگ میزنم باهم برنامه میریزیم شب یلدا 

یا خانواده شوهرم دعوت کنه میرم

تیکر بارداری نیس تیکر روز عروسیمه ...🤍✨.
اخه شی یلدا یه شب پر خرجه  من ترجیح میدم اگر کسی بخواد بریم خونش توی همچین شبی امادگی داشته با ...

من برای شب یلدا نمیگم،کلی پرسیدم شبای عادی. 

ما کلا دور و برمون اصن کسی اینجوری نیس که حتما مادرزن زنگ بزنه دعگت کنه یا مادرشوهر زنگ بزنه دعوت کنه، بچه ها خودشون زنگ میزنن ما میخواییم بیایم خونتون،ینی اگه یه موقع مامانم زنگ بزنه بگه شام بیاین اینجا تعجب میکنیم،ولی خب پیش میاد مثلا منو شوهرم میریم اونجا من به مامانم میگم زنگ بزنه به زنداداشم بگه اونام بیان، یا خودم با زنداداشم هماهنگ میکنم زنگ میزنیم به مامانم میریم اونجا.شب یلدا هم حتی اینجوری نیستیم،مثلا مستقیم میگیم امسال شب یلدا با مادرشوهرم ایناییم یا با مامانمم ایناییم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من که فعلا نامزدم ولی میگم اگه مادرم دعوتم نکنه خودم زنگ میزنم باهم برنامه میریزیم شب یلدا  یا ...

خب همین میگم وقتی مادرتون یه موقع زنگ نمیزنه خودتون زنگ میزنین برای خانواده شوهرم همینه چه فرقی میکنه؟ البته من منظورم شب یلدا نبود شبای عادی منظورم بود

وای چرا  منم از همین چیزا میترسم بخدا  میترسم پای دخالت خاناودش باز بشه دعوامون زیادتر ب ...

نمیدونم شوهرش افتاد رو لجبازی ک تو بهم اهمیت ندادی اگه دوسم داشتی تنهام نمیذاشتی بری خونه فامیلت. نه دست بزن داره نه ادم منحرفیه هردو خوبن، همه هم ناراحتن چرا کار ب اینجا کشید واسطه هم جواب نداد ،خانمه کوتاه امد ولی مرده هنوز داره میتازون. 

خب بیشتر حق با همسرته . اما خب باید تو این وسط بگیری تا رابطه کامل قطع نشه . ان شالله باهم اشتی میکنن  و زندگیتون از اینی ک هست شیرینتر بشه .

ولی با همسرت طی کن اگه قرار اونجا باهات قهر باشه باهش نمیری میمونی خونه 

🍼یک عدد نی نی تپل مپل خوجل تو دلمه   خداجونم شکرت 😘
2731
خب همین میگم وقتی مادرتون یه موقع زنگ نمیزنه خودتون زنگ میزنین برای خانواده شوهرم همینه چه فرقی میکن ...

نه عزیز دلم هیچ وقت توی این سال ها دعوت نکردن خودم رفتم 

اما خوب بلاخره دوست دارم یه مناسبت هایی هم ی ه احترامی بزارن جای دوری نمیره

من که فعلا نامزدم ولی میگم اگه مادرم دعوتم نکنه خودم زنگ میزنم باهم برنامه میریزیم شب یلدا  یا ...

من دوران عقدمم خودمو شوهرم برنامه ربزی میکردیم که کجا بریم بعد زنگ میزدیم به مادرشوهرم یا مادرم که میایم اونجا. البته ما هردوتارو میرفتیم مثلا شام میرفتیم خونه ماذرشوهرم بعد شام میرفتیم خونه مامانم، یا برعکس

من برای شب یلدا نمیگم،کلی پرسیدم شبای عادی.  ما کلا دور و برمون اصن کسی اینجوری نیس که حتما ما ...

ما هم همينجوري مثل شما هستيم 

مثلا مامانم نميگه بيايد اينجا خودمون همه اخر هفته ها رو ميريم اونجا اما فرضا چهارشنبه شب مهمون داشته باشن جدا زنگ ميزنه ميگه فلاني داره مياد شما هم بياين 

خانواده شوهرم هم همينطور هستن

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
خب همین میگم وقتی مادرتون یه موقع زنگ نمیزنه خودتون زنگ میزنین برای خانواده شوهرم همینه چه فرقی میکن ...

شبای عادی خودم میرم خونه مادرم خخخ

خب خانواده شوهربا خانواده خود ادم فرق میکنه 

اونا باهام راحت نیستن من هفته ای یکبار میرم خونه مادرشوهرم چندبار میرم خونه مادرم

تیکر بارداری نیس تیکر روز عروسیمه ...🤍✨.
2738
نه عزیز دلم هیچ وقت توی این سال ها دعوت نکردن خودم رفتم  اما خوب بلاخره دوست دارم یه مناسبت ها ...

ادم خونه پدر و مادرش به نظرم نباید دعوت بشه هیچ وقت چون اونجا همیشه خونته، برای شوهرتم همینه... حالا قضیه شما فرق داره، منم باشم نمیرم.من خودم الان یه ساله و نیمه با خانواده شوهرم قطع رابطم.پارسال یه بار میخواستیم آشتی کنیم با اینکه مقصر صد در صد اونا بودن، بازم منو شوهرم رفتیم بدون دعوت، ولی دیدیم همچنان به اون کاراشون ادامه میدن دوباره قطع رابطه کردیم

ببین مثلا توهم مادرشوهرتو برمیداره ک اگ توام نباشی میتونه بچه شمارو نگه داره فرقی نداره بود و نبودت ...

اره اینجوری خیلی بد میشه. دوستم با شوهرش دعوای شدید کرد و بچه هاشو گذاشت خونه و رفت خونه باباش. ⑽کوچیک ۶ ماهه بود.دو هفته بعد از بس دلتنگ بچه هاش شد خودش برگشت خونه ش. 

ولی چه فایده. شوهرش برگشته بهش گفته دو تا بچه که کاری نداره تو که نبوی فلانی رو میخوابوندم اون کپچیک رو هم شیرخشکشو میدادم عوضش میکردم و .... گفت کی گفته بچه داری سخت . به همین راحتی اوضاعش بهتر نشد که بدتر شد 

قد ۱۵۹. شروع رژیم ۱/۱۱                                                    وزن 
نمیدونم شوهرش افتاد رو لجبازی ک تو بهم اهمیت ندادی اگه دوسم داشتی تنهام نمیذاشتی بری خونه فامیلت. نه ...

نه اصلا شوهرم توی جمع خاناودش هم اگر قهر باشم عین پروانه دورم میگرده من حتی اونجاخ ونه باباش بی محلش میکنم خیلی وقتا اگر قهر باشیم متاسفانه اما اون نه 

اگر من خیلی قیافه نگیرم خدایی برام همه کاری میکنه تو جمع خاناودش

حتی سر سفره که مامانش غذا میاره شوهرم شروع میکنه که غذاهای مینو انقد خوشمزه اس و هههههههههه 

یا دایم برام خوراکی میاره و اشاره میکنه بیا بشین اینجاو .... 

اما من وقتی قهرم جلو خونوادش بی محلش میکنم

شبای عادی خودم میرم خونه مادرم خخخ خب خانواده شوهربا خانواده خود ادم فرق میکنه  اونا باهام را ...

خب پس خانواده شما با برای شوهرت خانواده خودش نمیشن، باید دعوتش کنن دیگه درسته؟؟ 

کلا ما خانوما توقع داریم مادرشوهر زنگ بزنه دعوتمون کنه، ولی مامان خودمون به شوهرمون زنگ نزنه برای دعوت خودشون همینجوری برن😂😂😂👌👌👌

ادم خونه پدر و مادرش به نظرم نباید دعوت بشه هیچ وقت چون اونجا همیشه خونته، برای شوهرتم همینه... حالا ...

شوهرتم نمیره حتی ؟

بعد با خاناوده شما خوبه ارتباطش ؟

میشه بگی سر چی دعواتو ن شد با خانواده شوهرت ؟

این قطع ارتباط توی زندگی شما مشکل ایجاد نکرد >؟

خب پس خانواده شما با برای شوهرت خانواده خودش نمیشن، باید دعوتش کنن دیگه درسته؟؟  کلا ما خانوما ...

خوب عزیزم خانم خونه رو برای مهمونی دعوت میکنن دیگه 

من تا حالا یاد ندارم که بابا رو کسی دعوت کرده باشه همه به مامانم زنگ میزنن برای مهمونی

2706