2726

سلام دوستان من امروز ۱۱ روزه iui شدم از روز هفتم لکه بینی قهوه ای دارم گاهی وقتا هم‌بیشتر از لکه میشه و‌خونریزی قهوه ای میشه اما نیاز به پد ندارم

شیافم استفاده میکنم امافایده نداره

دیشب بی بی چک گذاشتم یه خط کمرنگ نشون داد 

کسی بوده براش پیش اومده باشه؟

به دکترم‌دسترسی ندارم لطفا اگر چیزی میدونید بگید

ممنون

عزیزم بخاطر مصرف دارو باید شانزده روز صبرکنی تا  اثرات داروی تحریک تخمدانت ازبین بره  وگرن  مثبت کاذب داره...ولی خوب لکه بینی برای بارداریه رحم داره خودشو اماده پذیرش لقاح میکنه  یععنی خودشو میجسبونه ب رحم  انشالله

خدایا گفتی تکیه کن برمن و توکل کن و طبق خاسته من عمل کن و نتیجه را بر من بسپار......الان جایی هستم که خودت گفتی هر وقت بنده من گره  ای  مشکلی  تو کارت افتاد و نگاهت به سمته کسیه که  کار  تورو اون راه بندازه  گفتی به عزت و جلالم قسم که حاجتتو نمیدم 😢الان من از همه نا امیدم و نگاهم به رحمته تویه ای ارحم و الراحمین بعداونهمه سختی و سقط بالاخره منو خدابا یه تودلی که هیچی نمیدونستم ازش غافلگیرم کردی سونو گفت شش هفته با ضربان قلب طبیعی...اما الان این خونریزی پشت جفت چیبود که یهو اومد و عیدم رو با اشک شروع میکنم...رشدش گیر کرده قلبش میزنه هر پنج ثانیه....بخاطر خونریزی پشت جفت نمیتونه خون درست بگیره...خدایا امیدم به تویه دکترم تمام داروهام قطع کردیعنی منتظر سقط باشم...اما بااین حال هنوز علایمم سرجاشه چکنم 😭😭😭خدا میدونم اگه توبخای هیچ کسی نمیتونه توش دستی بلند کنه میدونی که چقدر قلبم شکسته از خودت خاستم به خودتم میسپارمش 😭فقط موندم اگه میخاستی بگیریش چرا انقدر غافلگیرم کردی و بی خبر آوردی تودلم اونم با قلب سالم 😭😭قربونت برم خدا بازم شکایت نمیکنم به خودت میسپارمش پاره تنم رو 💕
عزیزم بخاطر مصرف دارو باید شانزده روز صبرکنی تا  اثرات داروی تحریک تخمدانت ازبین بره  وگرن ...

نه فکر نمیکنم اثر آمپولا باشه‌چون دو‌روز قبل بی بی چک استفاده کردم کاملا منفی بود

ولی ازون‌طرفم‌هییییچ کدوم‌از علائمای بارداری رو‌ندارم و لکه بینیمم کم نیست 

حالا نمیدونم شیافمو ادامه بدم‌یا قطع کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم بخاطر مصرف دارو باید شانزده روز صبرکنی تا  اثرات داروی تحریک تخمدانت ازبین بره  وگرن ...

لک لانه گزینی فکر نکنم اینقدر زیاد و ۴روز باشه

گیج شدم

2728
نه فکر نمیکنم اثر آمپولا باشه‌چون دو‌روز قبل بی بی چک استفاده کردم کاملا منفی بود ولی ازون‌طرفم‌هیی ...

اگه  دوروزقبل منفی بوده و بیبی چک رو دقیقا با همون روش قبلی و با همون مارک قبلی گرفته باشی قطعا بارداری انشالله عزیزم لک لانه گزینی همینه....فقط شیاف بگذار  ضرری ک نداره مانعش بشو تا زمانیکه کاملا مطمین بشی ک گرفته یانه و اگه با شیاف هم بند نیومد دوفاستون مصرف کن خیلی سریع مانع خونریزیت میشه

خدایا گفتی تکیه کن برمن و توکل کن و طبق خاسته من عمل کن و نتیجه را بر من بسپار......الان جایی هستم که خودت گفتی هر وقت بنده من گره  ای  مشکلی  تو کارت افتاد و نگاهت به سمته کسیه که  کار  تورو اون راه بندازه  گفتی به عزت و جلالم قسم که حاجتتو نمیدم 😢الان من از همه نا امیدم و نگاهم به رحمته تویه ای ارحم و الراحمین بعداونهمه سختی و سقط بالاخره منو خدابا یه تودلی که هیچی نمیدونستم ازش غافلگیرم کردی سونو گفت شش هفته با ضربان قلب طبیعی...اما الان این خونریزی پشت جفت چیبود که یهو اومد و عیدم رو با اشک شروع میکنم...رشدش گیر کرده قلبش میزنه هر پنج ثانیه....بخاطر خونریزی پشت جفت نمیتونه خون درست بگیره...خدایا امیدم به تویه دکترم تمام داروهام قطع کردیعنی منتظر سقط باشم...اما بااین حال هنوز علایمم سرجاشه چکنم 😭😭😭خدا میدونم اگه توبخای هیچ کسی نمیتونه توش دستی بلند کنه میدونی که چقدر قلبم شکسته از خودت خاستم به خودتم میسپارمش 😭فقط موندم اگه میخاستی بگیریش چرا انقدر غافلگیرم کردی و بی خبر آوردی تودلم اونم با قلب سالم 😭😭قربونت برم خدا بازم شکایت نمیکنم به خودت میسپارمش پاره تنم رو 💕
لک لانه گزینی فکر نکنم اینقدر زیاد و ۴روز باشه گیج شدم

ببین من سربارداریم لک میوفتادم وقتی شدید ک میشد لقاح حاصله رودر پریودی ازدست میدادم ک خیلیها عقیده داشتن ک اصلا باردارنبودی....و خیلی هام میگفتن بارداربودی....در کل تا اینکه یه دکتر بهم دوفاستون داد و با خوردنش مانع خونریزیم شد و بعدش رفتم تست دادم و مثبت شد و اون برام موند.....ولی هرچند اونم سقطشد...اما مشکلش مربوط ب خونریزی و لکه بینی نبود قلب تشکیل نداد و مجبورشدم سقط کنم...که الان علت اصلیه سقطهام مربوط به اسپرم ضعیفه.....اینارو در ادامه برات گفتم تا یهو خودتو مقایسه نکنی با من و کلی استرس ب خودت بدی فقط لکه بینی ب احتمال زیادجنین داره خودشو میچسبونه ب رحم و تو این خون رو میبینی فقط دارو مصرف کن تا چند روز دیگه  و مانع خونریزیت شد تا از بودن بچه مطمین بشی....اگه  چند روز بعد منفی بود ک شیاف رو قطع میکنی و دارو دوفاستون رو هم قطع کن اگه  مثبت بود ک انشالله میری پیش دکتر خوب و ادامه شو دکتر برات تصمیم میگیره....فقط دراین مرحله چون می تستت خط کمرنگ داشته  فعلا مانع خونریزیت بشو تا اگه لقاحی داره خودشو ب دیواره رحم میچسبونه  با ضخیم کردن دیواره رحمت مانع از دست دادنش در پریودی بشی...

ببین من سربارداریم لک میوفتادم وقتی شدید ک میشد لقاح حاصله رودر پریودی ازدست میدادم ک خیلیها عقیده د ...

عزیزم‌ممنون که وقت گذاشتی و توضیح دادی

امیدوارم خدا به زودی دلتو شاد کنه ‌