2237
2217

سلام بچه ها من یه قرار داشتم برای مصاحبه بعد صب یارو پیام داد گف من حالم خوب نیس بخاطر تو میام فقط ساعت ۱۲ بیا 

کلا چن وخته هعی جور نمیشه برم یا اون نبوده یا من 

بعد من فک میکردم صب کلاس دارم ارائه دارم سر کلاس نگو ۱۲ تا ۲ عه قبلش به یارو پیام دادم که اوکی اگه حالت خوب نیس باشه برا اخرهفته

بعد جواب نداد😕

بعد الان چیزی نمونده به ۱۲ دوباره تکست دادم که قرار موند برا اخر هفته یا بیام خدمتتون هیچی نگفته

🤦🏻‍♀️اسیر شدیم بخدا

شما میگید چیکار کنم برم کارامو بکنم که بعد ارائم سریع برم؟ یا چی؟؟ 

برو به کارات برس خودش جواب میده

خب من اگه قرار باشه اون ادم آن تایم کاری باشم باید به موقع برسم دیگه میگم مثلا الان پاشم لباسامو بپوشم کارامو بکنم ولی میگم یهو میگه خودت گفتی اخر هفته باشه🤦🏻‍♀️

تو رو خدا آرزوهای خودتون رو به بچه‌ها تحمیل نکنید. همه قرار نیست مهندس و دکتر بشن.

من بچه‌ام رو توی کلاس‌های مهارتی مثل داستان نویسی، تئاتر اونم با لیلی رشیدی و حتی دایناسورشناسی فرستادم تا همه چیز رو تجربه کنه و علاقه خودش رو پیدا کنه.

کلاساشون خیلی باحال و جالبه و تنها کلاسیه که پسرم خودش با علاقه شرکت میکنه.

اینم لینک دوره هاشون اگه خواستی یه نگاهی بهشون بنداز.

2240

وقتی کارفرما داشته باشی تقریبا مجبوری به سازش برقصی 🤦🏼‍♀️
موفق باشی 

‏در درون من خری‌ست در جستجوی تمامی گِل‌های دنیا برای گیر کردن! 😶           میشه واسه ی سلامتی مامان و بابام صلوات بفرستی؟  بهم بگو منم برات میفرستم 😍   من هیچ کسی رو ندارم واسه درد و دل  پس وقتی اومدم و از غمام گفتم یعنی گلومو گرفته و نمیتونم هضمش کنم 🥺. هر وقت حس کردی لازم داری با کسی حرف بزنی ولی هیچ کس نیست به حرفات گوش بده یادت باشه ، من هستم  یا درخواست دوستی بهم بده یا تاپیک بزن و تگم کن  یا بیا تو تاپیک خودم ;قول میدم بیام و یه گوش باشم واسه شنیدن حرفات و غمات . 😍 ارزوم واسه ی همه ی نی نی سایتیا یه خنده ی از ته دل از سر خوشی و شادیه ، اگه دوست داری مامان بشی و نمیشه دعا میکنم  خدا بغلتو زود زود پر کنه با هدیه اش، اگه کنکور داری و اینده ات بهش بستگی داره دعا میکنم به اون چیزی که لایقشین برسین ، اگه با خانواده ی خودتون یا  همسرتون مشکل دارین ارزو میکنم مشکلات حل بشه و همون اتفاقی که دلتون میخواد البته اگه به صلاحتون باشه بیوفته . اگه به عشقتون نرسیدین بازم دعا میکنم اگر لایق هم هستین و مناسب هم و رسیدنتون به صلاحتون باشه بهم برسین ، جیبتون پر پول ،فکرتون باز و مثبت  ، دستتون همیشه بخیر باشه. الهی امین 🤲🏻  دیگه فکر کنم گفتینیارو گفتم حوصلتونم سر بردم . اگه چیزی مد نظرتون بود یاد اوری کنید اضافه کنم 😂.   یادتون باشه قبل از اومدن به این دنیا ،  شما این زندگی رو پذیرفتین ،شاید یه معجزه دارین تو زندگیتون که با دیدن اون زندگی زمینی رو قبول کردین ; معجزه اتونو پیدا کنین اگه پیداش نکردین   .    😍  دوستون دارم 😍                  💫میان ستاره ای 💫